hourSON DAKİKA
left-arrowright-arrow
weather
İstanbul
down-arrowup-arrow

  Rüyada Ev Almak Ne Anlama Gelir? Rüyada Yeni Ev Satın Almak Nasıl Yorumlanır?

  Rüyada Ev Almak Ne Anlama Gelir Rüyada Yeni Ev Satın Almak Nasıl Yorumlanır
  expand

  Rüyada ev almak, insanlar tarafından en sık görülen rüyalardan bir tanesidir. Rüya sahibinin aile hayatında ve iş hayatında her şeye pozitif bir bakış açısıyla yaklaşan, yaşanan problemlere akılcı çözümler arayan ve her şeyin başının mutluluk ve sağlık olduğunu insanlara söyleyen bir kimse olduğuna tabir edilir.

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  Rüyada Ev Aldığını Görmek

  Rüyasında ev aldığını gören kişinin özellikle genç kimselerin dilekleri kabul olur ve muratlarına erecekleri anlamına gelir. Ev almak, rüya sahibinin kariyerinde istediği mevkilere erişerek çok başarılı olacağına ve diğerleri tarafından kıskanılan bir yaşama sahip olacağına alamettir. Ev satın aldığını gören rüya sahipleri itibarı yüksek ve saygın, toplumda sözü dinlenen lider kişilerdir.

  Rüyada Yeni Ev Almak

  Rüyada yeni ev almak, maddi açıdan güzel bir gelir elde edileceğine ve rüya sahibinin hayatında oluşacak gelişmelerin olumlu sonuçlar doğuracağına işarettir. Rüyasında yeni ev aldığını gören kişi salih, inançlı kimsedir ve dünya malına pek önem vermez. Sevilen kişilerle birlikte neşe içinde geçecek bir yaşamın ve sağlıklı bir ömrün müjdecisidir. Yeni ev almak yeni gelişmeler ve haberler demektir. Kariyer konusunda yeni ortaklıkların kurulması anlamını taşır. Rüyasında yeni ev alan kimselerin hayalleri gerçekleşir.

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  Rüyada Birine Ev Almak

  Etrafında yokluk ve zaruret içinde olan bazı insanların temel gereksinimlerini karşılamalarına yardımcı olmaya ve bu şekilde büyük bir hayır işlemeye alamet eder. Rüyada birine eski bir ev almak; son kuruşu ya da son lokmayı bölüşecek kadar yüce gönüllü, cömert ve iyi huylu kimse olmaktır. Rüyada birine lüks ve pahalı bir ev almak dikkat çekici bir iş yapmak ve bu sayede diğerlerinin bundan nasibini almasına yorulur.

  Rüyada Bahçeli Ev Almak

  Rüya sahibinin düşündüğünden daha fazla gelir sahibi olmasına alamet eder. Maddi özgürlüğünü eline alarak çok fazla paralar kazanmaya ve dünya malını fazlasıyla edinmeye yorulur.

  Rüyada bahçeli bir gecekondu ev aldığını görmek, küçük işlerle başlayarak güçlenmeye, büyümeye ve çok yol kat etmeye yorulur. Rüyada bahçeli bir yalı almak, kariyer hayatında boy ve varlık göstermeye ve rakip olarak görülmeye işaret eder.

   

  Sıradaki Haberadv-arrow
  Sıradaki Haberadv-arrow