hourSON DAKİKA
left-arrowright-arrow
weather
İstanbul
down-arrowup-arrow

  Rüyada Evlenmek Ne Anlama Gelir? Rüyada Evlendiğini Görmek Neye Yorumlanır?

  Rüyada Evlenmek Ne Anlama Gelir Rüyada Evlendiğini Görmek Neye Yorumlanır
  expand

  Rüyada kişinin evlendiğini görmesi hem olumsuz hem de olumlu anlamlara gelir. Rüyada kişinin kendisinin evlendiğini görürse bu rüya, evlenmiş olduğu kişinin nitelikleri ile beraber farklı şekillerde yorumlanmaktadır. Genel olarak rüyada evlendiğini gören kişi kuvvet olarak kendisine bir desteğin geleceğinin göstergesidir. Bunun yanı sıra kötülüğe, üzüntüye, borca girmeye, ağız bükmeye yorumlanır.

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  Rüyada Evlenmek

  Rüyada evlenmek, rüyada güzel ve genç bir kızla evlendiğinin görülmesi evlilik hayatında istenilenin üstünde mesut olmaya, zevke ve eğlenceye işaret eder. Yakın bir akraba ile evlenilmesi şaşkınlık, karışıklık ve soğukluğa, kör biri ile evlenilmesi kaçınılması imkansız olan bir tehlikeye, tanınmış olan bir kadın ile evlenilmesi makina veya el ile yapılan bir sanata ve bunda devam edildiği takdirde malvarlığının artacağına, kötü bir kadın ile evlenilmesi rüya sahibinin kötü yola düşeceğine yorumlanır.

  Soğukkanlı bir kadın ile evlenilmesi, istediği amaca ulaşacağına, hasta birisi ile evlenilmesi kadının öleceğine, bir hastanın evlenmesi ise kendisinin öleceğine, çocuklu bir kadının evlenmesi çocuğunu evlendireceğine, servete, hayra, refaha işarettir. Evlenmek ile ilgili olan rüyaların hepsinin anlamları farklıdır.

  Rüyada Evlendiğini Görmek

  Rüyada evlendiğini görmek, kişinin rüyasında kendisinin evlendiğini görmesi genellikle zenginliği ifade eder. Özellikle genç bir kimse ile evlenilmesi bolluğa, berekete işaret eder.

  Rüyada Zorla Evlenmek

  Rüyada zorla evlenmek, rüya sahibinin istemediği problemler ile uğraşmasına, hoş olmayan vaziyetlerin içine düşeceğine ya da çekileceğine işaret eder. Rüya sahibinin yakın çevresinden gelen bir arzuyu kırmaması neticesinde kendisi ile alakası bulunmayan konuya müdahil olacağına işarettir. Bunun dışında bireyin yaşam düzenini ve mutluluğunu bir anda bozacağına ifade edilir. Zorla evlendiğini gören bir kimse bekar ise gönül ilişkisi kurmuş olduğu kişiye karşı saygısını ve sevgisini bitireceği anlamına gelmektedir.

  Rüyada Birinin Evlendiğini Görmek

  Rüyada birinin evlendiğini görmek, rüya sahibinin mutlu olacağına, sürpriz olaylar ile karşılaşacağına, hayallerinin gerçekleşeceğine, güzel günlere kavuşacağına, kısmetinin açılacağına işarettir. Eğer rüya sahibi bu rüyayı bekarken görmüşse, evlendiği zaman ev hayatında, aile yaşamında yüzünün güleceğine, çocukları ve eşi ile ağız tadıyla geçim sağlayacağına yorumlanır.

  Rüyada Yeniden Evlenmek

  Rüyada yeniden evlenmek, rüyayı gören kişinin yaşamış olduğu problemlerin en kısa zamanda biteceğine, yakın bir zamanda mutluluğa kavuşacağına işaret eder. Bu rüya, rüya sahibinin güvende olacağına, verilen sözlere, korktuğu şeylerden emin olacağına, iş yaşamında önüne yeni fırsatların ve kısmetlerin çıkacağına, eğer evli ise eşi ile arasında olan huzurun artacağına, aile yaşamının mutluluk ve güzellik içerisinde ilerleyeceğine işaret eder. Rüyanın içerisinde yeniden evlenen bir birey yeni ve güzel bir başlangıç yapacağına, eskiden yaşamış olduğu sorunlardan kısa bir sürede kurtulacağına işaret edilir.

  Rüyada Sevgiliyle Evlenmek

  Rüyada sevgilisi ile evlenen kişi bağlılığı ve sevgiyi işaret eder. Rüyada sevdiği kişiyle evlendiğini gören bir kadın karşısındaki kişiden hayırlı ve güzel bir haber alır.

   

  Sıradaki Haberadv-arrow
  Sıradaki Haberadv-arrow