hourSON DAKİKA
left-arrowright-arrow
weather
İstanbul
down-arrowup-arrow

  Rüyada Kayısı Görmek Ne Anlama Gelir? Rüyada Kayısı Yemek Nasıl Yorumlanır?

  Rüyada Kayısı Görmek Ne Anlama Gelir Rüyada Kayısı Yemek Nasıl Yorumlanır
  expand

  En lezzetli ve özel meyve türleri içerisinde kayısı gelir. Yılın her mevsimi tüketim imkanı sağlayan bu özel meyve, aynı zamanda çok kez rüyalarda yer alır. Tabii aynı zamanda rüyada kayısı görmek belli bir anlamı ifade eder. Bu anlam gelecek üzere bazı manalar sunar. Görmüş olduğunuz rüya üzerinden olasılıkları öğrenebilmek için rüya alimlerinin yorumlarını okuyabilirsiniz.

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

   Rüyada Kayısı Görmek Ne Anlama Gelir?

   Rüyada kayısı görmek genel anlamıyla olumlu şekilde ele alınır ve yorumlanır. Özellikle rüya sahibinin mal ve mülk sahibi olacağı, iyi maddi kazanç elde edeceği yönünde delalet eder. Uzun ömürlü bir yaşam süreceği ve ciddi bir hastalık yaşamayacağı üzerine delalet eder. Özellikle başta altın olmak üzere, mal mülk ve para üzerine delalet etmektedir.

   Rüyada Kayısı Yemek Nasıl Yorumlanır?

   Rüyada kayısı yemek rüya sahibi için para, altın, mal ve mülk anlamına gelmektedir. Başka rüya alemlerinde göre ise mevsimi dışında kayısı yemek zarar, bazı sıkıntı ve sorunlar anlamına gelmektedir. Özellikle rüya sahibinin maddi ve manevi bazı zorluklar yaşayabileceği üzerine delalet eder. Mevsiminde tüketilen kayısı ise hem maddi hem de manevi açıdan rüya sahibinin arzu ettiği noktaya geleceğini rivayet eder.

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

   Rüyada Kayısı Toplamak

   Rüyada kayısı toplamak veya sahibinin iş hayatında önemli bir makama geleceği üzerine yorumlanır. Bununla beraber iyi bir kazanç elde edeceği yönünde delalet eder. Hayırlı bir kısmet üzerinden mutlu bir evlilik yapacağı, hayırlı evlatlara sahip olacağı yönünde işaret etmektedir. Genel anlamda rüya sahibi için olumlu şekilde ele alınır ve yorumlanır.

   Rüyada Çürük Kayısı Görmek

   Rüyada çürük kayısı görmek rüya sahibinin arzu ettiklerine ve hayallerine ulaşmakta zorluk çekeceği üzerine yorumlanır. Aynı zamanda daha önce bir hobi olarak yapılan bir iş konusunda, rüya sahibini bunu gerçekçi hale getirebileceğini delalet eder.

   Rüyada Kayısı Ağacı Görmek

   Rüyada kayısı ağacı görmek rüya sahibinin karşısında önemli fırsatları çıkacağı yönünde yorumlanır. Özellikle şansını ve kısmetinin artacağı, maddi ve manevi arzu ettiği noktaya geleceği yönünde delalet eder. Ayrıca bir yerden gelecek olan güzel bir iş olanağı üzerine işaret etmektedir.

   

   

  Sıradaki Haberadv-arrow
  Sıradaki Haberadv-arrow