hourSON DAKİKA
left-arrowright-arrow
weather
İstanbul
down-arrowup-arrow

  Rüyada Kedi Sevmek Ne Anlama Gelir? Rüyada Yavru Kedi Sevmek Nasıl Yorumlanır?

  Rüyada Kedi Sevmek Ne Anlama Gelir Rüyada Yavru Kedi Sevmek Nasıl Yorumlanır
  expand

  Dünyanın en çok sevilen ve en çok beslenen hayvanları içerisinde kediler gelir. Aynı zamanda rüyalarda en çok görülen hayvanlar içerisinde yer aldığını söylemek mümkün. Böyle durumlarda rüyasında kedi gören ya da kedi seven birçok kişi, bunun anlamını öğrenmeye çalışıyor. Böylece gelecek üzerine olasılıkları öğrenmek suretiyle pek çok kişi neler olabileceğine dair bilgi almaktadır.

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  Rüyada Kedi Sevmek Ne Anlama Gelir?

   Rüyada kedi sevmek rüya sahibinin yakın bir zamanda hayırlı kısmet ile evlilik yoluna gelebileceği yönünde yorumlanır. Aynı zamanda evli kişiler için hayırlı bir evlat üzerine delalet eder. Mutlu ve huzurlu bir aile hayatı ile beraber maddi manevi sorun yaşamadan bir birlikteliği anlatır. Başka rüya alimlerine göre ise rüya sahibini olumlu ya da olumsuz bazı haberler alabileceği üzerine yorumlanır.

   Rüyada Yavru Kedi Sevmek Nasıl Yorumlanır?

   Rüyada yavru kedi sevmek rüya sahibinin çok önemli işler başarabileceği üzerine yorumlanır. Aynı zamanda davranışları ve yaptığı hareketler ile çevresindeki insanlar tarafından takdir toplayacağı yönünde rivayet edilir. Eğer bazı sıkıntı ve sorunlar var ise rüya sahibinin bunların üstesinden geleceği yönünde yorumlanır.

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

   Rüyada Beyaz Kedi Sevmek

   Rüyada beyaz kedi sevmek Rüya sahibi için kötü arkadaşlar ile beraber başarısızlık üzerinden yorumlanır. Özellikle rüya sahibinin iyi niyetinden ve saflığından yararlanarak bağlantı sinsi planlar yapan kişilere anlatır.

   Rüyada Gri Kedi Sevmek

   Rüyada gri kedi sevmek rüya sahibinin talihli bir döneme girebileceği üzerine yorumlanır. Özellikle işlerinin yoluna gireceğim ve maddi manevi sorunlarını ortadan kaldıracağı üzerine delalet eder. Sağlıklı ve mutlu bir hayat sürerken ailesi ile uzun bir yaşam devam ettireceği yönündedir rivayet edilir. Genel olarak rüya sahibi için olumlu ve güzel şekilde yorumlanan rüyalar içerisinde yer alır.

   Rüyada Kediyi Kucağına Alıp Sevmek

   Rüyada kediyi kucağına alıp sevmek rüya sahibi için mücadele ve güzel bir haber anlamına gelmektedir. Başka rüya alemine göre ise rüya sahibinin sevdiği bir dostu ile tartışma yaşayabileceği üzerine yorumlanır. Eğer bu tartışma uzun sürer ise o vakit aradaki dostluğun tamamen yok olabileceği yönünde delalet eder.

  Sıradaki Haberadv-arrow
  Sıradaki Haberadv-arrow