hourSON DAKİKA
left-arrowright-arrow
weather
İstanbul
down-arrowup-arrow

  Rüyada Sandık Görmek Ne Anlama Gelir? Rüyada Tahta Sandık Neye Yorumlanır?

  Rüyada Sandık Görmek Ne Anlama Gelir Rüyada Tahta Sandık Neye Yorumlanır
  expand

  Rüyada sandık görmenin manası genelde iyi olarak yorumlanır. Rüyasında sandık gören kişi yaşamında yükselir ve ilerler. Ancak sandığın görüldüğü şekle ve detaylara göre de manası değişebilmektedir. Aynı zamanda rüyada sandık görmek, kişinin bekar ise evlenmesine, yoksul ise zengin olmasına tabir edilir.

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

   Rüyada Sandık Görmek Ne Anlama Gelir? 

  Rüyada sandık görmek üç şekilde yorumlanmaktadır. Büyük bir makam, iyi bir rütbe ve güzel bir eş. Rüya yorumcularına göre rüyayı gören kimsenin bekar ise evleneceğine, fakir ise zengin olacağına işarettir.

   Rüyada içi dolu bir sandığı satmak ya da birine vermek, yaptığı işlerin bazılarının gizli bir şekilde ilerleyeceği ancak bunların zaman içerisinde ortaya çıkacağı anlamı taşımaktadır. Rüyada görülen sandığı bir başka kişinin açması ise bekar kalmaya işaret eder.

   Rüyada görülen sandığın demir olması ise; bir mevkide yükseliş manasına gelir. Aynı zamanda rüyada ki sandık tahta bir sandık ise yakın zamanda evlilik demektir. Rüyada görülen sandık kırık ise rüya sahibinin iyi bir haber alacağına işarettir. Denizde yüzen bir sandık görmek, büyük bir kısmete delalet eder. Ancak rüyada görülen sandığın kapağı açılmaz ise üzüntü ve keder anlamına gelmektedir.

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

   Rüyada Tahta Sandık Neye Yorumlanır?

   Rüyada tahta sandık görmek hane içi kazanca, yeni bir evlada, anne baba olmaya, rızka ve evlilik hayatı şeklinde yorumlanır. Rüyada görülen tahta sandık kişiye kısmet ve şans getirir. Ancak sandığın boş olması hayırlı bir rüya değildir. Böyle bir rüya ne yazık ki hastalık, sıkıntı ve derdin habercisi olabilir.

   Rüyada evin içinde tahta sandık görülmesi ancak sandığın boş olması ev halkını üzen bir olaya işarettir. Fakat sandığın içinde eşyaların olduğunu görmek ise rüyayı gören kişinin bol kısmetli ve bol şanslı olacağına işaret eder. Dolu bir tahta sandığın görülmesi bolluk içinde geçecek bir dönemin yaklaştığına işaret eder.

   Rüyada İçi Boş Sandık Görmek 

   Rüya sahibinin içi boş sandık görmesi pek hayırlara yorulmaz. Rüya sahibinin maddi sıkıntılar içine düşeceğine, iflas edeceğine, yüklü miktarda parasını kaybedeceğine, kendisini bekleyen sıkıntılı günlerin yaklaştığına işarettir. Rüyada boş sandık görmek sıkıntı, üzüntü ve keder anlamına gelir. Bazı yorumculara göre ise geçirilecek bir hastalık demektir.

   Rüyada Sandık Taşıdığını Görmek

   Rüyada içi dolu bir sandık taşıdığını görmek veya bu dolu sandığı bir başkasına vermek rüya sahibinin bazı gizli olayları aşikar edeceği anlamına gelir. Kişi taşıdığı sandığın kırık olduğunu görür ise yakında güzel haberlerin geleceği anlamına gelir.

  Sıradaki Haberadv-arrow
  Sıradaki Haberadv-arrow