hourSON DAKİKA
left-arrowright-arrow
weather
İstanbul
down-arrowup-arrow

  Rüyada Sel Olduğunu Görmek Ne Anlama Gelir? Rüyada Sel Bastığını Görmek Neye İşarettir?

  Rüyada Sel Olduğunu Görmek Ne Anlama Gelir Rüyada Sel Bastığını Görmek Neye İşarettir
  expand

  Gerçek yaşamda korkutucu bir durum olarak öne çıkan sel, rüyalarda da birçok insanı korkutmaktadır. Hem olumlu hem de olumsuz şekilde ele alınan yorumları üzerinden, rüyada sel görmek merak edilen rüyalar arasında geliyor. Gelecek üzerine olasılıkları öğrenmek ve neler yaşayabileceğinizi anlamak için, rüya alimlerinin yorumlarına bakabilirsiniz. Böylece gelecek konusunda önlem alabilir ve neler yapmanız ya da yapmamamız gerektiğini bu şekilde anlayabilirsiniz.

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  Rüyada sel olduğunu görmek rüya sahibinin özellikle iş hayatında başarısız bir dönem geçireceği yönünde yorumlanır. Bu sebepten dolayı önemli oranda maddi kayıp meydana geleceğine delalet eder. Aile içerisinde görüş ayrılıkları ve kavgalar ile beraber, iş yaşantısında düşman ve rakipleri anlatır. Düşmanları olduğuna ve onların pusu kurduğuna yönelik rivayet edilmektedir. Bütün bunlara karşı rüya sahibini uyaran bir rüya olarak ön plana çıkıyor.

  Rüyada Sel Bastığını Görmek Neye İşarettir?

  Rüyada sel bastığını görmek bazı sıkıntı ve aynı zamanda belaları işaret etmektedir. Bu sıkıntılar sadece kişinin kendisi değil, aynı zamanda çevresindeki insanlar ve hatta ülke olarak da öne çıkmaktadır. Hayatı boyunca birçok şeyi kaybedebileceği yönünde delalet eder. Diğer yandan hem kişisel hayatında hem de sosyal yaşantı ve iş hayatındaki sinsi ve kötü insanları anlatmaktadır. Bu insanlara karşı rüya sahibinin dikkat etmesi gerektiğini gösterir.

  Rüyada Sele Kapıldığını Görmek

  Rüyada sele kapıldığını görmek rüya sahibinin sıkıntılı günlerden geçtiğini ya da geçeceğini anlatmaktadır. Eğer kişi rüyasında sele kapılıp bundan kurtuluyorsa, o vakit maddi ve manevi yaşadığı sorunlardan sonra tekrar düze çıkacağı yönünde işaret eder. Kendi çabası ve mücadelesi ile beraber her türlü sorunun üstesinden geleceğine, bu konuda ailesinin yanında olacağı yönünde rivayet edilmektedir.

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  Rüyada Selden Kaçtığını Görmek

  Rüyada selden kaçtığını görmek ortaklık gerçekleştirdiği bir iş konusunda, rüya sahibinin ciddi tartışmalara geleceği yönünde yorumlanır. Bu sorunlar nedeniyle maddi ve manevi yönden önemli kayıplar meydana geleceğine işaret eder. Rüya sahibinin çevresinde onu kıskanan ve çekemeyen insanların olduğunu anlatmaktadır. Bu insanların hem iş hem de sosyal hayatında bazı planlar kurabileceği yönünde rivayet edilmektedir. Fakat rüya sahibinin zaman içerisinde tüm bunların üstesinden geleceği üzerine yorulur.

  Rüyada Selden Kurtulduğunu Görmek

  Rüyada selden kurtulduğunu görmek rüya sahibinin kıl payı çok ciddi bir sorundan kurtulacağı yönünde rivayet edilir. Bunlar İş hayatındaki durumlar olabilir ya da son anda boşanmaktan geri döneceği üzerine işaret edebilir. Meydana gelebilecek olası kötü durumlardan son anda kurtulduktan sonra, rüya sahibinin yeniden düze çıkacağı yönünde delalet etmektedir. Özellikle iş hayatında ciddi bir başarı elde ederken, makam ve mevki sahibi olacağı yönünde yorulur. Zaman içerisinde rüya sahibinin iyi bir kazanç elde ederken, ailesiyle arasındaki tüm sorunları gidereceği yönünde delalet eder.

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  Kaynak: Makalenet

  Sıradaki Haberadv-arrow
  Sıradaki Haberadv-arrow