hourSON DAKİKA
left-arrowright-arrow
weather
İstanbul
down-arrowup-arrow

  Rüyada Sigara İçmek Ne Anlama Gelir? Rüyada Sigara İçen Birini Görmek Neye İşarettir?

  Rüyada Sigara İçmek Ne Anlama Gelir Rüyada Sigara İçen Birini Görmek Neye İşarettir
  expand

  Rüyada sigara içmenin bilinen pek çok anlamı bulunmaktadır. Genellikle hoş ama oyalayıcı konuşmadır. Bazı rüya tabiri yorumcuları bu rüyayı gören kişinin yeni planlar yapacağına ve gelecek yaşamında birçok işinin yoluna gireceğine ve hayalini kurduğu pek çok şeyin gerçekleşeceğine işaret eder. Rüyada sigara içmek her ne kadar iyi yorumlansa da sigara dumanı ise sıkıntıyı ifade etmektedir.

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  Rüyada Sigara İçmek 

  Rüyada sigara içmek, keder, üzüntü içerisinde bocalamaya ve rüya sahibinin huzursuz bir döneme gireceğine işaret eder. Sigara başka insanlar tarafından çıkarılmış olan ya da çıkarılacak olan sorunlara delalettir. Rüya sahibinin kendisinin sigara tüketmesi, erkek birisi için oldukça zor güçlüklerin ardından başarıya ulaşacağı şeklinde yorumlanır.

  Orta yaşta olan bir kimsenin rüyasında sigara içmesi bir arkadaşlığının bozulacağına ya da dostluğa işaret eder. Bekar olan bir kızın rüyasında sigara içmesi maddi açıdan oldukça iyi bir erkekle evleneceğine yorumlanır. Çalışkan veya evli bir kadının bu rüyayı görmesi onun endişeli, üzüntülü günler yaşayacağına, sigara almak ise farklı yeni planlar içerisinde olunduğuna işaret edilir. 

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  Rüyada sigara içtiğini görmek, rüya sahibinin çevresinde bulunan kişilerin dikkatlerini üzerine çekmesine, oldukça enerji dolu bir kişiliğe sahip olmasına işaret eder. Rüyasında sigara içen kişi dini vecibelerini terk etmesine, dünyanın nimetlerine yoğunlaşması şeklinde yorumlanmaktadır. Bazı rüya yorumcularına göre rüyasında kendisinin sigara içtiğini gören kişi ahiret ve dünyalık işlerde oldukça hayırlı haber duyacağına delalet eder. Rüyada başka bir kimsenin sigara içmiş olduğunu görmek, girmiş olduğu her ortamda ilgi odağı olacağına, aynı zamanda insanlara kendisini sevdiren bir kişi olacağına işaret eder. 

  Rüyada Sigara İçen Birini Görmek

  Rüyada sigara içen birini görmek, rüya sahibinin bekar bir kadın olması halinde iyi giyimli, makam sahibi, kariyer sahibi, yüksek tahsilli, asil ve varlıklı bir adamla karşılaşacağına ve bu kişiden etkileneceğine, o erkeğin de rüya sahibine karşılık vereceğine, ileride oldukça mutlu bir yuva kuracaklarına işaret eder. Bu rüyayı gören bir erkekse aynı özelliklerde bir kadın ile tanışacağı anlamına gelmektedir. 

  Rüyada sigara içen bir kadının görülmesi iyi olduğu söylenmeyen rüyalar içerisindedir. Bu rüya, uğursuzluk anlamına gelir ve kişinin şanssız bir döneme gireceğine, kısmetinin azalacağına, aksilikler ve zorluklarla karşılaşacağına ve bu sebeple de oldukça zor günler yaşayacağına işaret eder. 

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  Rüyada Sigara İçmeyen Birinin Sigara İçtiğini Görmek

  Rüyada sigara içmeyen birinin sigara içtiğini görmek, rüya sahibinin sevdiği kişiler ile beraber oldukça büyük bir mutluluk yaşayacağına, fakat sonrasında şansının yaver gideceğine ve bu süreçte oldukça rahat edeceğine, karşısına çıkan fırsatları iyi bir şekilde değerlendireceğine, bu sayede çok büyük kazançlar elde edeceğine, kendisini üzen konularda çevresindeki sevdiği kişilerden yardım alacağına, kısmetinin ve şansının açılacağına, işlerinin rast gideceğine, neşesinin artacağına, başarısının artacağına, sorunlarının ve sıkıntılarının kısa bir sürede son bulacağına, dert ve sıkıntı içerisinde olan herkese destek olacağına, yapmış olduğu hayırlı işler ile sırtının bir daha yere gelmeyeceğine rivayet edilir. 

  Sıradaki Haberadv-arrow
  Sıradaki Haberadv-arrow