hourSON DAKİKA
left-arrowright-arrow
weather
İstanbul
down-arrowup-arrow

  Rüyada Silah Görmek Ne Anlama Gelir? Rüyada Başkasının Elinde Tabanca Görmek Neye İşarettir?

  Rüyada Silah Görmek Ne Anlama Gelir Rüyada Başkasının Elinde Tabanca Görmek Neye İşarettir
  expand

  Rüyada görülen her nesnenin belirli bir anlama sahip olduğunu söylemek mümkündür. Bu yüzden de rüyada görülenlerin neye işaret ettiği öğrenilmek istenir. Kişilerin gördükleri rüyalarda bulunan nesnelerin ise farklı anlamlara sahip olması mümkündür.

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  Rüyalar belirli durumlarda olumsuz bir şekilde yorumlanırken bazı durumlarda da olumlu bir şekilde yorumlanabilmektedir. 

  Rüyada Silah Görmek Ne Anlama Gelir?

  Rüyada silah görmek genel olarak olumlu bir şekilde yorumlanan rüyalar arasında yer almaktadır. Rüyada silah görmek bir güç olarak ifade edilebilir. Aynı zamanda bir mevkii ve saygınlık göstergesi olarak da bilinmektedir. Rüyasında silah gören kişinin, karşısına çıkacak olan tehlikelere karşı tedbirli davranışlar göstereceğini de söylemek mümkündür. Rüya sahibinin gördüğü silah, sorunlarından ve sıkıntılarından kurtulacağına dair yorumlanmaktadır. Yanında silah taşıdığını gören bir kişinin yaşadığı hastalığın kısa bir zaman içinde iyileşeceğine dair de ifade edilebilen bir rüya olduğunu söylemek mümkündür. 

  Rüyada Başkasının Elinde Tabanca Görmek Neye İşarettir?

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  Rüya sahibinin başka birinin elinde gördüğü tabanca, müjdeli bir haber alınacağına işaret etmektedir. Uzaktan gelecek olan sevindirici bir gelişmenin habercisi niteliğinde olan bir rüya olarak bilinmektedir. Kişinin yaşadığı tatsız bir durumun da ortadan kaldırılacağına dair bir manası bulunmaktadır. Rüya sahibinin fazla kazanç elde edebileceği bir iş bulacağına ve başarı elde edeceğine dair yorumlanmakta olan bir rüyadır. Başkasının elinde görülen tabanca, başkasından alınacak olan sevindirici haberlerin bir göstergesi niteliğindedir. 

  Rüyada Tabancayla Sesli Ateş Etmek

  Rüyasında tabancayla sesli bir şekilde ateş ettiğini gören bir kişinin yapacağı bir haksızlığa dair yorumlanmaktadır. Rüyayı gören kişiye karşı düşmanca davranışlar gösteren bir kişinin farkına varacağına dair de yorumlanır. Aralarında bir takım gerginliklerin oluşacağı şeklinde de yorumlanmakta olan bir rüyadır. Yaşanılacak olan ciddi tartışmalarında habercisi niteliğinde olan bir rüya olarak ifade edilebilir. Kişinin yaşadığı sıkıntılı bir dönemin içerisine gireceğine dair de yorumlanabilir. 

  Rüyada Tabanca Satın Aldığını Görmek 

  Kişinin rüyasında tabanca satın aldığını görmesi, kendisine yakın sandığı kişilerin arkasından dedikodusunu yaptığı şeklinde yorumlanmaktadır. Kişinin çevresinde bulunan insanlara dikkat etmesi ve tedbirli olması gerektiği şeklinde yorumlanan bir rüya olarak ifade edilebilir. Rüya sahibinin başkaları hakkında konuşmaması gerektiği şeklinde de yorumlanabilir. Rüyayı gören kişinin söyledikleri ve anlattıkları yüzünden bazı kişileri oldukça zor durumda bırakacağı şeklinde de yorumlanabilen bir rüyadır. 

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  Rüyada Tabanca İle Sevdiği Birini Vurduğunu Görmek

  Rüyasında tabanca ile sevdiği birini vurduğunu gören bir kişinin rüyası olumsuz bir şekilde yorumlanmaktadır. Çevresinde bulunan ve yakın olan bir kişinin kalbini kıracağına ve bu kişilerin aile bireylerinden birisi olacağına dair ifade edilebilir. Kişinin sıkıntılı bir dönem içerisine gireceği şeklinde de yorumlanmaktadır. Yaşanacak olan bu sıkıntının ise manevi bir sıkıntı olduğunu söylemek mümkündür. Rüya sahibinin dikkatli olması ve davranışlarına dikkat etmesi gerekmektedir. 

  Sıradaki Haberadv-arrow
  Sıradaki Haberadv-arrow