hourSON DAKİKA
left-arrowright-arrow
weather
İstanbul
down-arrowup-arrow

  Rüyada Tabanca Görmek Ne Anlama Gelir? Rüyada Silah Görmek Nasıl Yorumlanır?

  Rüyada Tabanca Görmek Ne Anlama Gelir Rüyada Silah Görmek Nasıl Yorumlanır
  expand

  Silah her koşulda şiddeti akla getirir ve uzak durulması gerekli olan araçlardan biri olarak karşımıza çıkmaktadır. Fakat olumlu yahut olumsuz şekilde rüyada tabanca görmek ise belli başlı bazı yorumlara tabi tutulmaktadır. Rüya tabircileri tarafından ele alınan yorumlar üzerinden, bir çok insan rüyasında tabanca gördüğü vakit bu rüyanın ne anlama geldiğini merak etmekte ve öğrenmek için araştırmaya çalışmaktadır. Bunun için de en çok internetten faydalanmaktadır.

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

   Rüyada Tabanca Görmek Ne Anlama Gelir?

   Rüyada tabanca görmek, güç anlamına gelen bir rüya olma özelliği taşımaktadır. Rüya sahibi kişinin çevresinde saygı duyulan bir kimse olduğuna alamet etmektedir. Bunun yanı sıra rüyasında elinde tabanca tutan ve gören kimseler ise yüksek makamlara ulaşır. Ulaşacak oldukları bu makamlar sayesinde iş dünyasında önemli ölçüde bir saygınlık kazanır ve iyi bir kazanç elde ederler. 

   Rüyada Silah Görmek Nasıl Yorumlanır?

   Rüyada silah görmek, rüya sahibi için asalet, soyluluk, onur, güç ve irfan olarak yorumlanır. Aynı zamanda terfi, nam, onur, güven ve güç gibi şekillerde de yorumlanan bir rüyadır. Rüyada silah görmek, bu rüyayı görmüş olan kişinin güvende olmasına ve yakın çevresinde saygı duyulan bir kimse olmasına yorulur.

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

   Rüyada Tabancayla Sesli Ateş Etmek Neye İşaret Eder?

   Rüyada tabancayla sesli ateş etmek, rüya sahibi olan kimsenin bir haksızlık yapacağına alamet eder. Kimi rüya yorumlarına göre ise bu rüya kişinin hak yolundan sapacağı ve yasal olmayan niteliğe sahip olan ve haksız işlerle uğraşacağına işarettir. Kişi tarafından görülen bu rüya aynı zamanda düşmanca tavır takınan bir kişinin varlığına işaret eder. Rüya sahibinin bu kimseyle kavga edeceği ve oldukça ciddi tartışmalar içine gireceğine alamettir. 

   Rüyada Tabanca ile Birine Ateş Etmek Ne Demektir?

   Rüyada tabanca ile birine ateş etmek, bu şekilde bir rüya görmüş olan kişinin akrabalarının birinden zarar göreceğine işarettir. Rüya sahibinin bu kişi veya kişiler ile kavga edeceğine ve geri dönüşü olmayan bir yola gireceğine delalettir. Bu rüyayı görmüş olan kişi evli ise eşinden boşanacağına işarettir. Rüya sahibi bekar ise işinden ayrılacağına alamet eder.

   

   

   

   

  Sıradaki Haberadv-arrow
  Sıradaki Haberadv-arrow