hourSON DAKİKA
left-arrowright-arrow
weather
İstanbul
down-arrowup-arrow

  Terazi Burcu Erkeğinin Özellikleri Ve Anlaşabildiği Burçlar

  Terazi Burcu Erkeğinin Özellikleri Ve Anlaşabildiği Burçlar
  expand

  Terazi burcu erkeğinin, eşitlik ve adalet duygusu oldukça gelişmiştir. Bununla beraber dengeli karakter özellikleriyle göze çarparlar. Her konu hakkında objektif bir gözle bakmaya çaba gösteren terazi burcu erkekleri, herkes adına en iyisini yapabilmek için ellerinden geldiğinin fazlasını yaparlar. Kavgalı ortamlar içerisinde bulunmayı sevmeyen terazi burcu erkekleri, genel olarak pasif bir karaktere sahiplerdir. Her konu adına, her zaman tavırları barışçıldır. Denge ve uyum terazi erkekleri için oldukça önemli bir konudur. Peki terazi burcu erkekleri, hangi burçlarla anlaşır, hangi burçlarla anlaşamaz?

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  Terazi Burcu Erkeğinin Özellikleri

  Mantık açısından her zaman mantıklı olmayı tercih eden terazi burcu erkekleri, aynı şekilde mantıklı ve tutumlu bir biçimde davranmaktan yanadırlar. Terazi burcu erkekleri, mutlu olmayı ve pozitifliği çok severler. Neşeli kişiliklerinin yanı sıra çekicidirler. Terazi burcu erkekleri, karşı cinsi çok çabuk etkilemektedirler. Bu burcun erkekleri, çok çekici bir fiziksel görünüşe sahiptir. Terazi erkeklerinin boyu genellikle uzun boyludur. Fakat terazi burcu erkeklerinin vücut yapısı her zaman kilo almaya meyilli bir yapıdır.

  Terazi burcu erkeklerinin saç yapısı parlak ve dalgalıdır. Göz ve burun yapısı küçüktür. Terazi burcu erkekleri çok mantıklı karar almaları ile bilinen bir burçtur. Bunun dışında çok saygılı olan bu burç, çok duygusaldır. Terazi burcu erkekleri, her zaman zarif tavırları ile bilinmektedir. Kararsız tavırlarıyla bilinen bu burç, değişken ruh hallerine sahiplerdir. Bununla beraber çok kolay etkilenen bu burcun erkekleri, aynı şekilde çok kolay bir şekilde nefret ederler. Terazi burcu erkekleri, flört konusunda çok başarılı bir burçtur.

  Terazi Burcu Erkeğinin Anlaşabildiği Burçlar

  Terazi burcu erkeğinin anlaştığı burçlar; kova, ikizler ve aslan burcu olarak sıralanabilir. Terazi burcunun erkekleri sosyalleşmeyi, insan arasına girmeyi çok sever. Bu yüzden her zaman kendileri gibi enerjik, hareketli olan ikizler burcu ile çok iyi anlaşmaktadırlar. Terazi burcu, devamlı olarak bu tutumu sergilemez. Bu yüzden enerjik bir burca ihtiyacı vardır.

  Terazi burcu erkekleri için eşitlik, adalet gibi konular her zaman ön plandadır. Bu yüzden bu burca en uygun olan burç kova burcudur. Etrafına karşı duyarlı olan, aynı zamanda özgürlüğüne düşkün olan kova burcu bireyleri terazi burcu erkekleri ile çok iyi anlaşırlar.

  Terazi burcu erkeklerinin genel olarak pasif bir karaktere sahip olduğunu belirtmek önemlidir. Bu yüzden onlara zıt olan bir burca ihtiyaçları vardır. Karar almakta zorlanan terazi burcu erkeklerine en uygun burçlardan bir diğeri ise aslan burcudur. Aslan burcunun kararlı ve doğru adımları terazi burcu bireylerine çok iyi gelecektir. Yaşamında aslan burcu bireyi olan terazi erkekleri karar almak adına zorluk çekmez. Bu yüzden de çok rahat bir hayat sürerler. Aslanlar onlar için karar almaktan keyif alan bir burçtur.

  Terazi Burcu Erkeğinin Anlaşamadığı Burçlar

  Terazi burcu erkeğinin anlaşamadığı burçlar; başak ve akrep burcudur. Terazi burcu erkekleri sosyalleşmeyi seven ve arkadaşlık açısından çevresi geniş bir burçtur. Güven konusunda sıkıntı çeken akrep burçları, terazi burcu erkekleri için uygun olmayacaktır.

  Etrafı geniş ve sosyal hayattan keyif almayı en üst düzeyde yaşayan terazi burcu erkekleri, çalışmaya kendini adayan başak burcu ile anlaşamaz. Terazi erkekleri genellikle tembeldirler. Bu yüzden de balık burcu bireyleri ile anlaşması imkansızdır.

  Terazi Burcu Erkeğinin Aşk Hayatı

  Terazi burcu erkeklerinin konuşma yetenekleri çok gelişmiş olup, mantık çerçevesi içerisinde davranan bir burçtur. Terazi burcu erkekleri, karşı cinsin beğenisini çok kolay bir şekilde kazanır. Kadınlar açısından en fazla beğenilen erkekler, terazi burcu erkekleridir. Aşka ve sevgiye çok önem veren bu burç, kadınların ruhundan çok iyi anlar. Bu durum ise terazi erkeğin cazibesini daha da arttıran bir özelliktir.

  Bunun yanı sıra terazi erkekleri çok çapkındır. Beraber olduğu kadını sevecek olan terazi burcu erkekleri, elinden geldiğince karşısındakini mutlu eder. Ancak bir süre sonra başka sulara yelken açması mümkündür. Bu yüzden de pek güvenilir oldukları söylenemez. Terazi burcu erkekleri, maddiyata pek önem veren bir burç değildir. Onlar adına en önemli husus, güzelliktir. İlişkilerinde parayı sınırsız bir şekilde harcayan terazi burcu erkekleri, her masrafı üstlenebilir. Terazi burcu erkekleri, evlilik yaşamında hiç zorluk çekmeyerek o hayata hemen uyum sağlar.

  Sıradaki Haberadv-arrow
  Sıradaki Haberadv-arrow