Terazi Burcu Hangi Ay? Terazi Burcu Yükseleni Nedir? Nasıl Hesaplanır?

Terazi Burcu Hangi Ay? Terazi Burcu Yükseleni Nedir? Nasıl Hesaplanır?

Terazi Burcu Hangi Ay? Terazi Burcu Yükseleni Nedir? Nasıl Hesaplanır?

Terazi burcu ülkemizde pek çok kişinin sahip olduğu bir burç olarak yer almaktadır. Bu burç günümüzde terazi gibi denge sorunu yaşaması bile bilinmektedir.

Terazi Burcu Hangi Ay?

Terazi burcuna sahip olan kişiler 23 Eylül ile 23 Ekim tarihleri arasında doğmuş şanslı olan kişilerdir. Bu burcun elementi hava grubu olmaktadır. Etkili gezegeni ise Venüs olmaktadır.

Terazi Burcu Özellikleri Nelerdir?

Kararsızlıkları ile çok ünlü cazibe sembolü olarak karşımıza çıkan bu burcun nedeni bilinmeyen bir çekim gücü etkisi vardır. Terazi burcu olan kişilerin büyülü bir havası yer almaktadır. Ritmik hareketleri ile yaşar ve yaşarlarken de dans eder gibi hayat sürerler. Terazi burcu olan kişilerin yanında gene olarak kızgınlıklar yok olur ve en sinirli anlarda bile bu kişiler karşısındakini regüle etme gibi bir yeteneğe sahiptir. Tartışmayı çok sevmesine rağmen, ustalık ile bazı konulara hakim olurlar ve sesini hiç yükseltmeden kendi zaferini ilan eden kişiler olmaktadır.

Terazi Burcu Yükseleni Nedir?

Yükseleni Terazi burcu olan kişiler iyi huylu ve de hoş sohbet insanlar olmaktadır. Genel olarak ince bir yüz hatlarına ve de dikkat çeken bir göz yapılarına sahiplerdir. Ten renkleri her daim canlıdır. Sevip değer verdikleri işler ile uğraştıklarında her şeyden önce mutluluk duyarlar. Genel olarak üst düzey hayat sevinçleri vardır. Ne olursa olsun yaşama bağlı kalmak yaşam sevinçlerini hep yüksek tutmak, terazi burcu olan kişilerin özelliklerinden biridir.

Bu kişilerin hayatlarında çok iyi denge kurmaları oldukça önemli olmaktadır. Dış görünüşlerine de çok önem veren bu kişiler bakım, estetik, güzellik gibi bir takım konular ve de bunlar ile alakalı alışverişler onlar için hep ön sırada yer alır. Kazandıkları paraların pek çoğunu bu işlere ve de pahalı bazı zevklere harcayabilirler. Bu kişiler hiç cimri davranmaz, ellerindeki parayı her zaman harcamayı ve de sevdikleri insanlar ile paylaşmayı bilirler.

Yükselen Burç Nasıl Hesaplanır?

Yükselen burç astroloji dünyasında gökyüzünde görünmekte olan 12 tane yıldız bloğunu simgelemektedir. Yükselen burç kişilerin aslında normal burçlarından daha etkili olmaktadır. Yükselen burç hesaplaması işlemi yapılırken genelde kişinin doğum tarihi ve doğduğu saatin bilinmelidir.