hourSON DAKİKA
left-arrowright-arrow
weather
İstanbul
down-arrowup-arrow

  Terazi Burcu Kadını Özellikleri: Terazi Kadınının Cinsellik Ve Aşk Hayatı

  Terazi Burcu Kadını Özellikleri: Terazi Kadınının Cinsellik Ve Aşk Hayatı
  expand

  Terazi burcu kadınları elma şekeri yemek için yerel karnavala doğru otostop çekiyor olsalar bile her zaman vahşi ve eğlenceli bir maceraya hazırladır. Eski tarz tezgahların önünde değişik surat ifadeleri yaparken fotoğraf çekilmek ister. Ölümcül derecede romantik bir kişiliğe sahiptir. Terazi burcunda doğanlar için denge her zaman anahtar kelimedir. Çünkü terazi burcunda doğanlar her zaman dengeyi ararlar.

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  Terazi burcu kadını için bir diğer anahtar kelime ise zevktir. Terazi burcu bir kadın eğlence, kahkaha, neşe ve güzellik ile büyür. Özgür hissetmeyi ve onu hafif tutmayı sever. İçgüdüsel olarak özellikleri kendisine çok olumsuz veya ağır gelen insanlardan uzaklaşır. Terazi burcu kadınları çok fazla çabalamaktan ve işleri soğuk tutmaktan gelen doğal bir soğukkanlılığa sahiptirler. Tarzları güncel ve uyumlu ancak her zaman çekici ve rahattır.

  Terazi burcu kadınları aynı zamanda harika bir güzellik olarak bilinmektedir. Görünüşleri gelenekselden daha az olsa bile herkesin âşık olduğu kız olarak bilinirler. Bunun bir sebebi de yönetici gezegenlerinin Venüs olmasıdır.

  Terazi Burcu Kadınının Cinsellik ve Aşk Hayatı

  Terazi burcu kadını uzun süreli partnerine ya da sürekli değişen bir dizi sevgiliye her zaman aşık gibi görünür. Çok kıskanç olmayan açık fikirli yoldaşlar, dizginlenmeyi asla takdir etmeyen bir Terazi için en iyi eşleşmedirler. İstediği her şeyi yapmakta tamamen özgür olduğunu bildiği sürece, özellikle de ara sıra flört ya da arkadaşça kaçış için verdiği sözlere oldukça sadık kalacaktır.

  Bazı terazi burcu kadınları mükemmel sevgili fantezisine biraz fazla sarılırlar. Aşk, sevgilisinin tüm yönlerini kabul ettiği zaman bir terazi kadını için hüküm sürebilir. Bu durum, karşısındaki kişi ile ilgili her şeyi sevmesi gerektiği anlamına gelmez. Sadece onun kusurlu olmasına izin vermenin bir yolunu bulur.

  Buna ek olarak, terazi burcu kadınların gerçek kişiliklerini seçtikleri kişiye göstermeleri gerekir.
  Her şeyi hafif tutmak için en derin acılarını gizleme eğilimi olabilir. Herhangi bir birliktelikteki iki tarafında sorumluluğu eşit hissetmesi gerekir yoksa terazi kadını ilişkiden vazgeçmenin bir yolunu bulacaktır.

  Terazi Burcu Kadını ve Ev hayatı

  Terazi burcu kadını yaşam alanını sevdikleriyle fikirlerini, yemeklerini ve arkadaşlıklarını paylaşmak için bir sığınak haline getirmeyi sever. Evi havadar ve hafif hissettirir. Genellikle oldukça modern ya da yeniden tasarlanmıştır. Terazi burcu kadını bir dekor hayranıdır. Basit, temiz çizgilerden hoşlanır. Pek çok soluk, nötr tonlar ve siyah-beyaz geometrik desenler ilgisini çeker. Doğal ışıklandırma bir terazi burcu kadını için çok önemlidir. Her zaman sert ya da çirkin ışıklandırmadan kaçınır.

  Çok sayıda pencere ya da tavan penceresi bu hava burcuna hitap edecektir. Terazi burcu bir kadın, evinin tüm yönlerini uyumlu bir şekilde birleştirmeyi başarır. Bu sayede mutfak oturma odasına kolayca akar. Çocuklar olsa bile eşyaları eve asla hâkim olmaz. Çevresinde birlik ve uyum özellikleri bulunur. Bu nedenle tüm evin ortak bir estetiği ya da teması odadan odaya akar.

  Terazi burcu kadınının dünyasındaki her şey temiz ve güzeldir. Dengesizlik duygusundan nefret eden terazi kadınlarının kişilikleri için simetri duygusu esastır. Feng-shui üzerinde çalışabilir ve bu konuda kendilerini geliştirebilirler.

  Terazi Kadını ve İş Hayatı

  Terazi burcunda bir kadının kariyer yoluna alışması ve çizgisini bulması biraz zaman alabilir. Yıllarını yirmili yaşlarında ve hatta otuzlu yaşlarında fikirden fikre geçerek çok sayıda serbest çalışma yaparak geçirebilir. Buna karşın her zaman istikrarlı bir şekilde çalışır. Yaşı ilerledikçe ne olması gerektiği ya da yaşam amacını nasıl tanımlayacağı konusunda endişe duymaz. Çünkü elini attığı her iş büyük resmin bir parçası gibi görünür.

  Bazı nedenlerden ötürü, tüm bunlara rağmen, terazi burcu kadınları sık sık amatör olmakla suçlanmazlar. Çünkü her zaman bir şeyler yaparlar. Çoğu zaman aynı anda pek çok şey yaparlar. Diğer insanların çoraplarını değiştirmesi gibi işe başlarlar. Bu nedenle çok fazla strese girmezler. Yeni girişimlere başlamanın kavramsal yönüne bayılırlar. Ancak filizlenen işletmelerinin çoğu bir süre sonra terk edilir ya da bir şekilde süreç içerisinde tamamen başka bir iş türüne döner. Terazi kadını için en iyi seçenek kendisine anlam ifade eden bir iş ile uğraşmaktır.

  Sıradaki Haberadv-arrow
  Sıradaki Haberadv-arrow