hourSON DAKİKA
left-arrowright-arrow
weather
İstanbul
down-arrowup-arrow

  Terazi Erkeği Başak Kadını Burç Uyumu... Başak Kadını İle Terazi Erkeği Nasıl Anlaşır?

  Terazi Erkeği Başak Kadını Burç Uyumu... Başak Kadını İle Terazi Erkeği Nasıl Anlaşır
  expand

  Başak kadınları, ilişki yaşayacakları kişi ile uyumlu olup olmayacaklarını merak eder ve sıkça araştırır. Başak kadını, aşk konusunda genellikle ağırbaşlı olabilir. Yüreğini kolay kolay kimseye açamaz. Açtığı zaman da çok güzel bir aşk yaşar. Terazi erkeği de sürpriz yapmayı çok seven duygusal ve eğlenceli bir burç olarak bilinir.

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  Terazi Erkeği Başak Kadını Burç Uyumu

  İnsanlar, arkadaşlık ve aşk ilişkisi yaşayacağı kişilerle burç uyumlarına her zaman çok dikkat eder. Terazi erkeği, bir kadına bütün hayatını adamak istiyorsa bu kadının kesinlikle başak kadını olması gerekir. Başak kadını öyle güzel sever ki sevdiği erkek için bütün detayları en ince ayrıntısına kadar düşünür ve onu mutlu etmek için de elinden ne geliyorsa yapar.

  Başak kadını ise, daha fazla çalışmayı seven ve daha sakin bir karakterdir. Terazi erkeği de başak kadının tam tersi şekilde sosyalleşmeyi ve eğlenceyi seven bir karakterdir. Toprak grubuna ait olan başak kadını ile hava grubuna mensup olan terazi erkeği için orta karar bir ilişki yaşayacaklarını söyleyebiliriz. Çünkü her iki burçta enerji dolu ve eğlencelidir.

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  Başak kadını ise, bu enerjisini genellikle çalışmak için kullanır. Terazi erkeği ise bu enerjisini arkadaşları ile zaman geçirmek için kullanır. Bu ikili eğer bir ilişki yaşarsa başak kadını, terazi erkeğine zamanla ayak uydurmaya başlar. Bu başak kadını için de aslında çok eğlenceli olacaktır.

  Terazi Erkeği Başak Kadını Burç Uyumu... Başak Kadını İle Terazi Erkeği Nasıl AnlaşırBaşak Kadını İle Terazi Erkeği Nasıl Anlaşır?

  Terazi erkeği, hiçbir zaman hakkının yenmesine seyirci kalmaz. Hem sevdiklerinin hem de kendinin hakkını her zaman savunur. Onun için de bu korumacı tavrı, başak kadının çok dikkatini çeker. Aynı zamanda kimsenin yanında hissetmediği kadar terazi erkeğinin yanında kendini rahat hisseder. Başak kadını ise, eleştirmeyi çok sever.

  Bu nedenle de herkesi, bildiği her konuda hiç düşünmeden eleştirebilir. Terazi erkeği ile birlikte de bu huyunu da biraz yumuşatması gerekir. Çünkü terazi erkeği, genellikle kendinden emin adımlar attığından dolayı bu eleştiriler onun kimi zaman canını sıkabilir.

  Eğlence konusunda terazi erkeği, başak kadını anlatırken iş hayatında da başak kadını terazi erkeğin üzerinde yer alan bu boşluğu kolaylıkla doldurabilir. Aslında bu ikilinin uyumu da farklı olması gerekir. Bu ikili, birbirlerinden çok şey öğrenebilir. Cinsel konuda ise, biraz birbirlerine bazen zaman tanımaları gerekebilir.

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  Terazi Burcu Erkeği ve Başak Burcu Kadını İlişkileri

  Terazi erkeği, olaylara çok daha romantik yaklaşır. Rahatlatıcı müzikler, kokulu mumlar ile başak kadının aklını başından almayı amaçlar. Başak kadını da cinsellik konusuna hiçbir zaman terazi erkeği gibi bakmaz. Cinsellik onun için hiçbir zaman ilk sırada yer almaz. Uyumlu ve sakin kişiliği ile hiç göstermese bile Terazi erkeği, ilişkileri yönetme konusunda ustadır. Aynı zamanda zekası ve kıvraklığı bu ustalık karşısında da etkisiz kalabilir.

  Sıradaki Haberadv-arrow
  Sıradaki Haberadv-arrow
  o-clock

  SON DAKİKA