hourSON DAKİKA
left-arrowright-arrow
weather
İstanbul
down-arrowup-arrow

  Terazi Erkeği Boğa Kadını Burç Uyumu... Boğa Kadını İle Terazi Erkeği Nasıl Anlaşır?

  Terazi Erkeği Boğa Kadını Burç Uyumu... Boğa Kadını İle Terazi Erkeği Nasıl Anlaşır
  expand

  Biri ile anlaşıp anlaşamayacağını anlamak için pek çok insan o kişi ile burç uyumunu sorguluyor. Burçlar, insanların kişisel ve karakter özellikleri hakkında çok önemli bilgiler veriyor. Bu bilgiler ışığında pek çok kişi arkadaşını, aşkını ve hatta bazen çizeceği yolu belirliyor.

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  Terazi Erkeği Boğa Kadını Burç Uyumu

  Boğa kadını ve terazi Burcu erkeği, çoğu zaman çok uyumlu bir çift olabilir. Ortak ve zıt özellikleri ile ilişkilerini her zaman dengede tutarlar. Bu ikili en fazla gezmeyi ve yeni yerler keşfetmeyi sever. Boğa kadını ise, daha çok kıskançlığı ile ön plana çıkar.

  Terazi erkeği, her yerde kendini çok rahat bir şekilde ifade edebildiği için dikkatleri üzerine çeker. Bu durumdan boğa kadını hiçbir şekilde hoşlanmaz. Bu ikilide konuşkan olan taraf terazi erkeği olarak bilinir. Her zaman çok konuşur ve yaşadıklarını hemen herkese anlatır.

  Boğa kadını ise bunun tam tersidir. Boğa kadınları genellikle, az ve öz konuşur. Terazi erkeği ise her eve geldiği zaman onu dinlemek zorundadır. Boğa kadını, daha çok evde zaman geçirmeyi sever. Terazi erkeği de sosyal hayatı olan arkadaşlarına önem veren ve onlarla eğlenmeyi seven bir karakterdir. Bu iki zıtlık ise, aslında birbirlerini dengelemek için çok idealdir.

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  Boğa kadını, çok fazla arkadaş edinmez. Çevresindeki kişiler onun için yeterlidir. Terazi erkeğinin arkadaşları ile tanışarak hem erkeği ile hem de onun sosyal çevresi ile bir bağ kurabilir. Terazi erkeği de kendi evinde romantizm ve huzur ister. Bunu da boğa kadını ise, en iyi şekilde yapar.

  Terazi Erkeği Boğa Kadını Burç Uyumu... Boğa Kadını İle Terazi Erkeği Nasıl AnlaşırBoğa Kadını İle Terazi Erkeği Nasıl Anlaşır?

  Boğa kadını, çok inatçı bir karaktere sahiptir. Terazi erkeği ise çok kararsız bir yapıya sahiptir. Aynı zamanda her şey için çok zor karar verir. Verdiği karardan da hiçbir zaman dönmez. Boğa kadını istemediği bir kararı almaması için onu genellikle vazgeçirmeye çalışır. Ama bu durum inatlaşmaya kadar giderse terazi erkeği de bu durumdan çok bunalır.

  İki burç da Venüs aracılığı ile yönetildiği için ikisinin de pek çok ortak yönü bulunur. İkisi de romantik ve duygusaldır. Terazi erkeği ise, pozitif öğütleri ve olumlu konuşması ile her yerde büyük bir saygı görür.

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  Boğa kadını ise genellikle kendinden emin bir yapıya sahip olmasına rağmen terazi erkeğinin verdiği öğütleri dikkate alarak uygular. Genellikle birbirlerine çok iyi anlar ve iyi gelirler. Astroloji dünyasında da her zaman çok uyumlu oldukları söylenir.

  Terazi Erkeği ve Boğa Kadınının Aşk Hayatı

  Terazi erkeğinin dengeleyici tavrı, boğa kadının anlayışlı tutumu, ilişkilerinin çok daha uzun soluklu olmasında büyük bir etken olur. Her iki burç da seksüel bakımdan duygusal ve arzuludur. Boğa kadını ve terazi Erkeği yatak odalarında harika bir uyum yakalar. Bu nedenle ilişkileri hep canlı kalır.

  Sıradaki Haberadv-arrow
  Sıradaki Haberadv-arrow
  o-clock

  SON DAKİKA