hourSON DAKİKA
left-arrowright-arrow
weather
İstanbul
down-arrowup-arrow

  Yay Burcu Erkeğinin Özellikleri Ve Anlaşabildiği Burçlar

  Yay Burcu Erkeğinin Özellikleri Ve Anlaşabildiği Burçlar
  expand

  Jüpiter gezegeni tarafından yönetilen değişken bir ateş burcu olan yay, vahşi bir okçu olan yarı at yarı insan figürü ile temsil edilir. Yay burcu erkeği geniş ve coşkulu olabilir. Her zaman vahşi bir maceraya hazır olan ve her zaman yapabilirim tutumuna sahip bir erkektir. Bu burcun rahat erkekleri kros kayak gezileri, ayı avı veya çoğu zaman kısa olsa da vahşi aşk ilişkileri gibi heyecan verici deneyimlerin peşinden gitme eğilimindedirler.

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  Yay burcu erkeği genellikle tam temas sporları seven veya sıradan yaşamın değişkenlerinin dışında yaşamanın yolunu bulan adamlardır. Yay burcu erkekleri yerleşmek ve beyaz bir çitin arkasında yaşamlarını sürdürmek istemezler. Çoğunlukla göçebe olarak yaşarlar. Bazen aşırı derecede dürtüsel olan yay burcu erkeği özgürlüğünün sınırlandırıldığını düşündüğü zaman bir sonraki şeye doğru koşar. Herhangi bir şekilde zapt edilmiş olmak, bu bağımsız ve özgürlüğü seven kişiler için çekici değildir.

  Yay burcu erkekleri gittikleri her yerde iyi talihin kendilerini takip edeceğine inanırlar. Bu yüzden tamamen anı yaşama eğilimindedirler. Eski masallardaki kahramanlar gibi, bir yay burcu erkeği de hayatın tuzaklarını bir maceraya dönüştürmenin yolunu bulur.

  Yay Burcu Erkeğinin Anlaşabildiği Burçlar Hangileridir?

  Yay burcu erkeği ile uyumlu olduğu düşünülen burçlar koç, aslan, terazi ve kova burçlarıdır. Yay burcu erkeği ile uyumsuz olduğu düşünülen burçlar ise başak ve balık burçlarıdır.

  Yay Burcu Erkeği ve Aşk

  Aşık bir yay burcu erkeğinin manyetik bir niteliği vardır. Bu da onları çekici ve sevmesi kolay kılar. Ancak bu son derece kendi kendine yeten adamlara çok kapılmamak gerekir. Çünkü aşk onlar için kovalamaca ile ilgilidir. Av, karmaşık flört ve şehvet hayatı yaratmak için yaşayan yay için her şeydir. Yay burcu erkeği, başından beri yanında olan birinin özverili duygularını tamamen görmezden gelirken kaçan kişinin mükemmelliği konusunda takıntılı olabilir. Bu konu üzerinde yıllarını harcayabilir.

  Kararlı bir adanmışlık bu yakalanması zor avcıyı utangaç hale sürükleyebilir. Bütün gece ormanda oturmayı, ideal eşini bir an için beklemeyi tercih eder. Ancak bu kişi bir hayalden başka bir şey olmayabilir. Ya olsaydı durumu gerçek olduğunda genellikle bir büyüden uyanmış gibi olur. Anda yaşamak ile sorun yoksa yay burcu erkeği ile uyum sağlanabilir. Yay burcu erkeği istediği şeyleri yapmak için yeterli kişisel alana sahip olduğu sürece seks ve bağlantıdan hoşlanan bir yapıya sahiptir.

  Yay Burcu Erkeği ve Ev Hayatı

  Yay burcu erkeğinin evi çoğunlukla faydacı olma eğilimi göstermektedir. Daha çok dünyaya çıkmadan önce üstünü başını değiştirip yeni temiz bir çanta hazırladığı yer olarak tanımlanabilir. Çoğu yay erkeği kapalı kalmayı sevmez bu nedenle gün içerisinde dışarıda olmayı tercih eder. Yay burcu erkeği bir yerde uzun süre kalmayı seçtiğinde sevdiği birkaç eşyayı özenle düzenler.

  İşlevsellik, fırfırlardan ve anlamsız cılızlıktan kaçan yay erkekleri için büyük anlam taşır. Yay burcu tamamen gerçek ve özgünlükle ilgili bir burçtur. Bu nedenle her türlü hile veya gösteriş onları ürpertir. Yay burcu erkekleri gösterişçilikten ve geleneksel iş kıyafeti alıp onu modaya uygun hale getirmeye çalışmaktan hoşlanmazlar. Yalnızca gerçekten iyi yapılmış ve yararlı olanı alma konusunda fanatiktirler.

  Ev içi rutinler ve sorumluluklar bir başkası tarafından kendilerine dayatılırsa omuzlarında ağır bir yük hissi uyandırır. Yine de yay burcu erkekleri kendileri için yemek ve temizlik yapmaktan mutluluk duyarlar.

  Yay Burcu Erkeği ve İş Hayatı

  Yay burcu erkeği sonsuza kadar gerçeğin ve bilginin peşinde koşar. Özgürlüğüne olan tutkusunu ve cesur girişimlere olan tutkusunu destekleyen bir kariyeri derinden arzular. Küçük gri bir ofisteki masa başı iş kendisi için uygun değildir. Yay burcu erkeğinin özellikleri onun bir idealist olduğunu ortaya koymaktadır. Gerçekten severken yaptığı bir iş bulursa zihnini, bedenini ve ruhunun yanı sıra tüm kalbini de bu işe koyacaktır. Keşif kelimesi yay burcu erkeğinin kariyerinde anahtar kelimedir.

  Daha az fiziksel aktiviteye eğilimli olan yay burcu erkekleri soruşturma çalışması veya hukuk sistemi içerisinde adalet için mücadele verebilirler. Bu adamlar kahraman olmayı severler ve çoğu zaman destansı bir arayışa atlamak için yaşarlar.

  Sıradaki Haberadv-arrow
  Sıradaki Haberadv-arrow