Yengeç Burcu Erkeğinin Özellikleri Ve Anlaşabildiği Burçlar

Yengeç Burcu Erkeğinin Özellikleri Ve Anlaşabildiği Burçlar

Yengeç Burcu Erkeğinin Özellikleri Ve Anlaşabildiği Burçlar

Yengeç burcu erkekleri, oldukça derin duygu dünyasına sahiplerdir. Bununla beraber yengeç erkekleri, karşısındaki insanlara çok çabuk güvenir ve aynı şekilde kolayca kırılır. Bu tür bir erkek ile olmayacak kadınların yengeç burcu erkeklerine hiç yaklaşmamaları tavsiye edilmektedir. Mantığını dinleyen kadınların, bu burcun erkekleri ile anlaşamayacağını belirtmek mümkündür. Aşk ilişkilerinde de hiç iyi bir birliktelik yaşanmaz. Yengeç burcu erkekleri, duygusal olmalarının yanı sıra çok hassaslardır. Karşısındakinin sözleriyle çok çabuk kırılıp incinebilir. Yengeç erkekleri, alıngan karakterlidir. Onları kırmak, çok kolaydır.

Yengeç burcu erkekleri ile beraberlik kurulması durumunda, kişi sözlerine dikkat etmelidir. Onlar, sevildiğini ve değer görmeyi çok ister. Birlikte olduğu kişiden ilgi sözcükleri duymaya bayılır. Yengeç burcu erkekleri hem sadık hem de romantik erkeklerdir. Partnerine sürpriz yapmaktan hoşlanan yengeç erkekleri, eşini mutlu etmekten keyif alır. Yengeç burcu erkekleri, duygusal bağı güçlü olan bireylerdir. Bununla beraber hisleri de çok gelişmiştir. Genel olarak hislerine güvenen bu erkekler, karşı cinsten hoşlanırsa onları elde edebilmek adına çaba gösterecektir.

Yengeç Burcu Erkeğinin Özellikleri

Heyecanlı, tutkulu ve uçucu yengeç burcu erkeklerinin, duygusallığı ve savunmasız oluşları pek çoğunun çekici olmasına neden olmaktadır. Sempatik kelimeler, derin duygular ve kişisel bakımla özdeş olan bu burcun erkekleri, sevdikleri ortaklar için ellerinden gelen her şeyi yapmaya hazırlardır. Hisler konusunda çok iyi olan ve her daim hislerine güvenen yengeç burcu erkekleri genel olarak partnerinin güvenliği ve rahatlığına önem verir. Samimi, yumuşak, nazik, sevecen olmasa da yengeç burcu erkekleri, sevdiklerinin nasıl hissedeceğinin farkına varır. İlişkilerinde eşini çok önemseyen yengeç burcu erkekleri, sevdiği kişilerle alakalı her şeyden hoşlanırlar. Yengeç burcu erkekleri genel olarak samimi kişilerden, başka kişilere yardım etmekten ve kendisini gerekli hissetmekten çok hoşlanmaktadır.

Yengeç Burcu Erkeğinin Anlaşabildiği Burçlar

Yengeç burcu erkeğinin anlaştığı burçlar; oğlak, başak, akrep ve balık burcudur. Yengeç burcu erkekleri sakin ve duygusal karakterlidir. Bu yüzden de kendisi gibi duygusal anlamda oldukça hassas bir burç olan balıklar ile iyi anlaşırlar. İki burcun birbirine uyumu çok iyidir. Birbirlerinin dertlerini, sıkıntılarını en iyi anlayabilecek burç uyumudur.

Akrep burcu bireylerinin intikam duygusu, her zaman bilinen bir durumdur. Fakat yengeç burcunun gizli intikam duygusu akrep burcu ile neredeyse aynı seviyededir. Her iki burç, sevdiklerini koruyan ve kollayan bir yapıya sahiptir. Bu yüzden de beraber çok iyi anlaşırlar.

Yengeç erkeklerinin anlaştığı bir diğer burç ise oğlaktır. Yengeç burcunun duygusal olması ve yardım sever tavırları, oğlak burcunun kariyer kararlılığı ve istikrarı ile birleşmektedir. Aile bağlarına ve geleneklerine bağlı olan bu iki burcun uyumu çok iyidir.

Yengeç burcu erkeklerinin kuralcı ve geleneksel bir tarafı bulunur. Etraflarına yardımcı olmayı çok severler. Bundan ötürü de başak burçları ile çok iyi anlaşırlar.

Yengeç Burcu Erkeğinin Anlaşamadığı Burçlar

Yengeç burcu erkeklerinin anlaşamadığı burçlar; aslan ve yay burcudur. Yengeç burcu erkekleri; sevecen ve ılımlı olmalarından ötürü bencil olan bireyleri sevmezler. Bu sebepten ötürü aslan burcu ile hiç iyi anlaşamaz. Kendini beğenmiş ve kibirli tavırlar, yengeç burcu erkeklerini soğutur.

Yengeç burcu erkeklerinin anlaşamadığı bir başka burç ise yay burcudur. Yayların maceracı yapısı, yengeç burcu erkeklerine hiç uygun değildir. Bununla beraber yengeç burcu erkekleri, kök salmak, bağlı olmak isterler. Yay burcunun bireyleri ise böyle bir yapıya sahip değildir. Bu yüzden yengeç burcu erkekleri ile yay burcu bireylerinin uyumu neredeyse sıfırdır.

Yengeç Burcu Erkeğinin Fiziksel Özellikleri

Yengeç burcu erkekleri; fiziksel anlamda çok çekici değildir. Genel olarak; yuvarlak bir yüz hattına, pürüzsüz bir tene, ince dudaklara ve belirgin bir çeneye sahiplerdir. Ten rengi; beyaz veya kumraldır. Saçları parlak, canlı ve gürdür. Saçlarına her daim önem veren yengeç burcu erkekleri, şekil vermeden dışarı çıkmazlar. Omuzları geniş bir biçimdedir.

Yengeç burcu erkekleri, dış görüntüsüne çok dikkat etmektedirler. Temiz ve özenli bir burçtur. Onlara ait bir giyim tarzı bulunur ve farklı olmayı isterler. Dolapları, yengeç burcunun kendi kombineleri ile tamamlanmıştır. Değişik elbiseleri, uygun bir şekilde kullanabilirler. Çok ender de olsa, başka kişilerinin görüşlerini alarak, kıyafet kombinesi hazırlayabilirler.