Yengeç Burcu Hangi Ay? Yengeç Burcu Yükseleni Nedir? Nasıl Hesaplanır?

Yengeç Burcu Hangi Ay? Yengeç Burcu Yükseleni Nedir? Nasıl Hesaplanır?

Yengeç Burcu Hangi Ay? Yengeç Burcu Yükseleni Nedir? Nasıl Hesaplanır?

Yengeç burçları yaşamları boyu her zaman hassas ve kırılgan bir özelliğe sahiplerdir. Duygularını içlerinde yaşayan yengeç burcu duygusal tavırları ile ön plana çıkar. Bunun yanı sıra yardımsever olan yengeç burcu insanlara her zor durumlarında yardım etmek ister. Müziğe yatkın olan yengeç burcu tartışmalardan da hiç hoşlanmaz. Burçlar arasındaki en duygusal burç olan yengeç burçları yüksek sesli konuşmalardan da hoşlanmazlar. İncindiklerinde ise kolay kolay barışmazlar. Bunun yanı sıra yengeç burçları insanlara oldukça duyarlıdır. Aynı zamanda yengeç burcunun sorumluluk duyguları da yüksektir. Buna göre yengeç burcu olan kişiler oldukça hassas olurlar.

Haber devam ediyor
Haberin devamı
Haber devam ediyor
Haberin devamı

Yengeç Burcu Hangi Ay?

Yaşamlarında oldukça hassas bir yapıya sahip olan yengeç burcu olan kişilerin doğum günü yaz aylarındadır. Yengeç burcu olan kişiler 22 Haziran ve 22 Temmuz tarihleri arasında doğarlar. Bu tarihler arasında doğan kişilerin burcu da yengeçtir. O nedenle yaz aylarında doğan yengeç burcu kişiler oldukça sıcakkanlıdırlar. Fiziksel özellikleri ile dikkat çeken yengeç burcu kişiler çok zevkli ve sanatsal konulara da yatkındırlar. Arkadaşlıklara çok önem veren yengeç burcu ailelerine ve sevdiklerine de düşkünlerdir. Özel günlerde ise hatırlanmak isterler.

Yengeç Burcu Yükseleni Nedir?

Yükselen burç da güneş burcu kadar önemlidir. İnsanlar doğdukları anda ufukta yükselen burca da yükselen burç deniliyor. O nedenle yükselen burcu öğrenmek için doğum saatinin bilinmesi gerekiyor. Bu nedenle yengeç burcu olan kişiler de doğum saatlerine bakarak yükselen burçlarını da buluyorlar. Yükselen burç kişilerin temel özelliklerini ortaya çıkarır. Aynı zamanda yükselen burç fiziksel özellikler üzerinde de etkilidir. Bunun yanı sıra şans noktasında da yükselen burcun önemi çok büyüktür. Genel özellikler konusunda bilgi sahibi olmak için de yükselen burçlara önem vermek gerekir.

Nasıl Hesaplanır?

Yükselen burçlar hayatta pek çok noktada önem taşır. Aynı zamanda yükselen burçları hesaplamak için bazı detaylara çok dikkat etmek gerekir. Öncelikle yükselen burçları hesaplamak için de doğum saatinin bilinmesi gerekiyor. Doğulan anlardaki ufuk çizgisinde olan yükselen burçtur. Bu yükselen burçlar her iki saatte bir değişim gösterir. Dolayısıyla yükselen burç hesaplanırken burç ve doğum saatinin bilinmesi gerekir.

 

Sıradaki haber
Sıradaki haber
Sıradaki haber
Sıradaki haber