hourSON DAKİKA
left-arrowright-arrow
weather
İstanbul
down-arrowup-arrow

  Yengeç Erkeği Yengeç Kadını Burç Uyumu... Yengeç Kadını İle Yengeç Erkeği Nasıl Anlaşır?

  Yengeç Erkeği Yengeç Kadını Burç Uyumu... Yengeç Kadını İle Yengeç Erkeği Nasıl Anlaşır
  expand

  Yengeç erkeği ve Yengeç kadını benzer karakterde iki kişidir. Bu benzerlik sayesinde uyumlu olsalar da ikili ilişkide sorun yaşamaları da mümkündür.

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  Yengeç Erkeği Yengeç Kadını Burç Uyumu...

  Su grubu burçları anlayışlı ve sakin burçlardır. Bu durum ilişkinin bazen sıkıcı ve heyecansız olmasına neden olabilir. Yengeç burçları romantik ve duygusal kişilerdir. Bu nedenle de partnerlerinden ilgi beklerler ve mutlu olmak isterler. Fedakar oldukları için birbirleri için ellerinden geleni yaparlar ve sorunları da kolaylıkla çözerler.

  Yengeç erkeği ve Yengeç kadını arasında eğer güven ve sadakat olursa aralarında sevgi de yüksek olur. Genelde sevdiklerini yanında isteyen kişilerdir ve bu nedenle sürekli yan yana olmak isteyebilirler. Fakat bu istekleri karşılıklı olduğu için birbirlerinden sıkılmazlar.

  Yengeç Kadını İle Yengeç Erkeği Nasıl Anlaşır?

  Yengeç kadını ile Yengeç erkeği arkadaşlığa çok önem verdiği için ikili ilişkide de önce arkadaş olmak isterler. İki taraf da partneri ile her şeyi paylaşmak ve önce arkadaş olarak güven bağı oluşturmak ister. Günlük hayatlarında bile çekingen olduklarından bazen ikili ilişkilerde de çekingen olabilirler ve birbirlerine alışmaları uzun sürebilir.

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  Fiziksel ihtiyaçtan daha çok ruhsal olarak kendilerini tatmin etmek istediklerinden karşılıklı olarak birbirlerini beslerlerse ilişkileri çok uzun olur. Yengeç kadını ve Yengeç erkeği birbiri için fedakarlık yaparsa mutlu bir ilişki yaşarlar. 

  Yengeç Erkeği Yengeç Kadını Burç Uyumu... Yengeç Kadını İle Yengeç Erkeği Nasıl AnlaşırYengeç Erkeğinin Özellikleri

  Yengeç burcu erkekleri nazik ve anlayışlı olduğu için hem çok fazla arkadaş sahiptir hem de yeni insanlarla tanışmaya her zaman açıktır. İleri görüşlü olduğu için sezgilerine güvenir ve içinden geldiği gibi davranmak ister. Güvenilir bir yapıya sahip olduğu için karşısındaki kişilerde de her zaman güven ararlar. Empati kurabilen Yengeç erkekleri karşısındakinin düşüncelerini önemser ve onları kırmaktan çekinir.

  Yengeç erkeğinin en olumlu özelliği sahiplenmesi, sabırlı ve yardım sever olmasıdır. Olumsuz özellikleri arasında ise dedikodu yapmayı sevmeleri, kibirli olmaları, her şeye karşı çok duyarlı olmaları ve rekabetçi olmaları vardır.

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  Yengeç Kadınının Özellikleri

  Yengeç burcu kadınları çok kırılgandır ve romantik birer aşıklardır. Geçmişlerinden kopamadıkları için ileriye bakamazlar ve bazen depresif bir ruh hali içinde olabilirler. Sakin bir liman olan Yengeç kadını şefkatli ve aynı zamanda da sevgi doludur.

  İnsanların iyiliğini isteyen Yengeç kadınları bazen kendilerinden daha çok sevdiklerini düşünürler. Anaç bir yapıları olduğundan erken yaşta evlenmeleri ve çocuk sahibi olmaları da muhtemeldir. Güzel yüz hatları olduğundan erkekleri etkileme konusunda zorluk yaşamazlar. Melankolik bir yapısı olduğu için duyguları karmaşıktır ve bazen kafasını dinlemek isteyebilir.

  Kırılmaktan çok korktukları için hayatlarına yeni insanları almaktan çekindikleri de olur. Kendini kolay kolay bir erkeğe teslim etmese de aşık olduğunda bambaşka bir insan haline gelebilir. Ömür boyu mutlu olmak için evlenmek istediğinden karşı cinste güven ve aşk arar.

   

  Sıradaki Haberadv-arrow
  Sıradaki Haberadv-arrow
  o-clock

  SON DAKİKA