Lenovo yeni cihazlarını CES 2019'da duyurdu

Lenovo yeni cihazlarını CES 2019'da duyurdu

Dünyaca ünlü teknoloji üreticisi Lenovo, Las Vegas'ta gerçekleştirilen CES 2019 Fuarı'nda yeni akıllı cihazlarını duyurdu.

Lenovo yeni akıllı cihazlarını ABD'nin Las Vegas kentinde gerçekleştirilen CES 2019 Fuarı'nda duyurdu. Son dönemde pek çok teknoloji firması gibi Lenovo da yapay zekaya önem verirken, tüm cihazlarında bu teknolojiden faydalandı.


Google ile işbirliği


Lenovo, yeni tasarımlarından Lenovo Smart Clock'ta Google ile işbirliği yaparken, bu cihaz ile akıllı evinizi kontrol etmenize imkan sağlıyor. Ayrıca çoklu oda ses gruplaması ile sevdiğiniz müzikleri dinlemenize yardımcı oluyor.Yeni tabletler


Teknoloji üreticisi Alexa uygulamasını içeren ve tam işlevli akıllı ekranlara dönüşen ikisi bir arada tablet olan Lenovo Smart Tabs'ı da CES 2019'da tanıttı. Bu cihaz tam ekran görseller ve tüm odayı saran, canlı ses ile odanın neredeyse her yerinden Alexa’nın yanıtlarını algılayan “Show Mode” özellikli bir akıllı ekran cihazına dönüşüyor.Yoga serisine yeni üyeler


Lenovo'nun ilgi gören Yoga serisine yeni üyeler eklendi. AMOLED ekranlı ve yeni Laser Presenter özellikli Yoga Mouse’a sahip yeni Yoga S940, Yoga A940 ve Yoga C730 bu fuarda duyuruldu.


Yapay zekadan faydalanılan bu cihazlar, yüzünüzü bilgisayarın ekranından başka bir yere çevirdiğiniz anda yapay zeka sensörleri sayesinde yokluğunuzu algılayabiliyor ve verilerinizi diğerlerinin görmesini gizlemek için ekranınızı kilitliyor. Ayrıca meraklı bir komşu omzunuzun üzerinden ekranınıza göz attığında bunu algılayıp sizi uyarıyor.


Her tür kulaklıkla uyumlu sarmal ses sağlayan Dolby Atmos özelliği ve JBL® hoparlörleriyle donatılmış olan 15 inçlik Yoga C730 ikisi bir arada dönüştürebilir dizüstü bilgisayarı, 4K’ye kadar bir AMOLED ekranla yükseltilebiliyor. Bu sayede çözünürlük ve renk netliğinde kalite artıyor.İki aksesuar tek üründe birleşti


Lenovo iki aksesuarı tek üründe birleştirdi ve Yoga Mouse'u kullanıcılara sundu. Tek bir bükme hareketiyle, bu ürün tam işlevli bir lazer sunum kumandasına dönüşüyor.

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
 
LG
MD
SM
XS