The Division 2'nin çıkış tarihi belli oldu

The Division 2'nin çıkış tarihi belli oldu

Oyun yaratıcısı Ubisoft, oyunseverlerin merakla beklediği yeni oyunu The Division 2'yi Epic Games mağazasından satışa sunacağını duyurdu.

Assassin’s Creed, Far Cry, Tom Clancy's Rainbow Six Siege ve Watch Dogs gibi pek çok popüler oyuna imzasını atan Ubisoft, oyunseverlerin merakla beklediği The Division 2'yi Epic Games mağazasından satışa sunacağını duyurdu.

Oyunseverler, Tom Clancy’s The Division 2 oyununun Standart, Gold ve Ultimate PC sürümlerini Epic Games'ten ön siparişle alabilecekler. Oyunu ön siparişle satın alan oyuncular kısa bir süre içerisinde başlayacak Kapalı Beta’da oyunu herkesten önce görme şansına da sahip olacaklar.

Öte yandan iki firmanın işbirliği sadece bununla sınırlı kalmayacak. 15 Mart’ta piyasaya çıkacak olan The Division 2 Ubisoft ve Epic Games arasındaki işbirliği çerçevesinde Epic Games mağazası üzerinden satışa sunulan ilk oyun olurken, 2019 içerisinde başka Ubisoft oyunları da Epic Games mağazasındaki yerini alacak.

"Epic Games'e güveniyoruz"

Anlaşmayla ilgili olarak Epic Games'in kurucusu ve CEO'su Tim Sweeney ve Ubisoft Ortaklık Başkan Yardımcısı Chris Early açıklamalarda bulundu.

Epic Games'in kurucusu ve CEO'su Tim Sweeney iki firmanın işbirliğiyle ilgili olarak, “Ubisoft’un büyük hayranları ve uzun zamandır partnerleri olarak, Ubisoft’un pek çok harika oyununu Epic Games mağazasına getirecek olmaktan heyecan duyuyoruz. Geliştiricilere yayıncı dostu bir mağaza, müşterilere doğrudan erişme imkânı ve %88'lik gelir payı sunarak onlara harika oyunlar üretmek için daha fazla yatırım yapma olanağı vermeyi hedefliyoruz.” dedi.

Ubisoft adına anlaşmayı değerlendiren Ortaklık Başkan Yardımcısı Chris Early ise, “Hayranlarımıza oyunun ön siparişinden, yakında başlayacak Beta’sına ve 15 Mart’ta gerçekleşecek çıkışına kadar olan süreçte sorunsuz bir deneyim sunma konusunda Epic’e güveniyoruz. Epic oyun sektörünü sallamaya devam ediyor. Kurdukları üçüncü parti dijital dağıtım modeli bunun en son örneği ve Ubisoft bu modeli desteklemek istiyor.” ifadelerini kullandı.

{$ nextTitle $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS