"Kıpkırmızı" CNN TÜRK'ün

"Kıpkırmızı" CNN TÜRK'ün

Kıpkırmızı CNN TÜRK'ün

9. Kırmızı Reklam Ödülleri, 29 Şubat 2012 tarihinde, Hilton Convention Center’da düzenlenen bir törenle sahiplerine verildi. Büyük Ödül ‘Kıpkırmızı’nın sahibi, CNN Türk için hazırladıkları ilanla DDB&Co. İstanbul oldu.

Haber devam ediyor
Haberin devamı
Haber devam ediyor
Haberin devamı

Künye:
Reklam Ajansı: DDB&Co.
Reklam Veren: Ayşe Yonca Baltaoğlu
Müşteri Grubu: Özlem Delikanlı
Kreatif Direktörü: Karpat Polat
Yaratıcı Grup: Can Faga, Hande Güler

2003 yılından bu yana basın reklamlarında yaratıcılığın artırılmasını özendirmek, reklam ajanslarının, çalışanlarının ve reklam verenlerin başarılarını belgeleyip, ödüllendirmek amacıyla düzenlenen Kırmızı Ödülleri, 9. yılında yine çok konuşulacak bir törenle sahiplerini buldu.

60 ajanstan 605 reklam içeren 484 ilanın katıldığı 9. Kırmızı Reklam Ödülleri’nde, en yaratıcı reklamcı ve reklamverenler, 29 Şubat 2012 Çarşamba akşamı, Hilton Convention Center’da düzenlenen ödül töreninde alkışlandı. Sunuculuğunu başarılı tiyatro oyuncusu Derya Durmaz’ın üstlendiği ödül töreninde, büyük ödül Kıpkırmızı dahil olmak üzere toplam 38 kategoride Kırmızı ödülü verildi.

“Dış haberleri kaynağından takip edin” adlı bu çalışmalar daha önce Cannes ve Golden Drum yarışmalarından da ödülle dönmüştü.

Sıradaki haber
Sıradaki haber
Sıradaki haber
Sıradaki haber