Barbra Streisand 77 yaşında

Barbra Streisand 77 yaşında © Reuters

Diva yaş gününde "Hollywood’a burnumu ve dişlerimi yaptırmadan hatta adımı değiştirmeden geldim başarıya imzamı attım" dedi.

Sinema ve müzik dünyasının çirkin yıldızı olarak bilinen Barbra Streisand 77. yaş gününde önemli açıklamalar yaparken kendisini çok başarılı bulduğunu itiraf etti.

Hollywood’a “Çirkinlerde seks sembolü olabilir” felsefesini kabul ettiren ve Diva adıyla tanımlanan Barbra Streisand kendisi hala genç ve etkileyici hissettiğini belirterek “Sinema dünyasına giriş yaparken benden istenen o burnumu, çarpık dişlerimi yaptırtmadım. Hatta adımı bile değiştirmedim ve başarıya imza attım.” dedi.

Özel yaşantısına da değinen Barbra Streisand “İki kocam ve bir sürü benden genç erkeklerle beraber oldum. Zaman bana iyi davrandı ve hepsi ile sonra dost olma becerisini de gösterdim” eklemesi yaptı. Barbra Streisand Elliot Gould, James Brolin ile evlilikler yaşamış daha sonra aralarında Kanada eski Başbakanı Pierre Trudeau olmak üzere Ömer Şerif, Liam Neeson, Don Johnson hatta tenisçi Andre Agassi ile aşk maceraları gündeme düşmüştü.

Kariyerinde 5 kez Oscar’lara aday gösterilen 2 sini kazanan Barbra Streisand ayrıca 11 Grammy, 6 Emmy,11 Altın Küre ve1 Tony ödülüne layık görülmüştü.

Oyunculuğu kadar kadife sesi ile de tanınan Diva, “Funny Girl”, “Hello Dolly” ve “A Star is Born” filmlerindeki şarkılarıyla da çok ödül kazanmıştı.

Güzel olmayan kadınlara örnek yaklaşımları ile “Çirkin kadın yoktur yeter ki içiniz güzel olsun” mesajlarını sürekli veren Barbra Steisand estetik yaptırmadığı için kendisini ayrıcalıklı hissettiğini de vurguladı. 

  

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
LG
MD
SM
XS