Boşanacaklar mı? Melania Trump'ın hareketi yine olay oldu

Yeni başkan Joe Biden ve yardımcısı Kamala Harris televizyonların canlı yayınında yemin etti. Ancak dünya, ABD'nin yeni başkan ve başkan yardımcısı kadar eski başkan Donald Trump ve ailesini de konuştu. Trump'ın danışmanı ve kızı Ivanka'nın hıçkırarak ağladığı anlar gündem yarattı. Ancak eski First Lady Melania en çok konuşulan isim oldu.ABD seçimlerinin ardından yemin töreni de sonunda gerçekleşti ve görevi Donald Trump'tan devralan Joe Biden, resmen ABD'nin 46'ncı Başkanı oldu. Ancak dünyanın gözü kulağı hala ABD'de.
ABD'nin tarihi seçiminin ardından haftalarca sonucu kabul etmeyen ve en sonunda 6 Ocak'ta dünyayı şoka sokan baskında fanatik taraftarlarına Kongre'yi işgal ettiren Donald Trump, sonunda Beyaz Saray'dan ayrıldı.

Trump ve First Lady Melania Trump Beyaz Saray'ın kapısında göründüğünde uluslararası televizyonlar canlı yayına geçti. Bahçede Marine Force One bekliyordu.

Veda konuşması için gittiği Andrews Üssü'nde son konuşmasını gerçekleştiren Trump'ı dinleyen danışmanı ve kızı Ivanka, gözyaşlarına hakim olamadı.

Kocası ve çocuklarının eşlik ettiği Ivanka, kardeşleri Eric, Tiffany ve Don Jr.'ın yanında durdu. Babalarına en iyi dileklerini sunan çocuklarından Ivanka'nın gözyaşlarını tutamadığı dikkat çekti.

Konuşma sonrası Andrews Hava Üssü'nden havalanarak Florida'daki havaalanına inen Trump, uçağın kapısı açılır açılmaz basın mensuplarını selamlamaya başladı.

Melania uçakta bir kıyafet değişikliğine gitti, kasvetli siyah elbisesini değiştirerek, 3 bin 700 dolar değerinde Gucci marka tasarım bir elbise giymeyi tercih etti. Birçok kişi, Melania'nın artık tatile hazır göründüğünü belirtti.

Ancak yeni bir tasarımcı kıyafeti giymek, inişte fotoğrafının çekileceğini bildiğini gösterse de, Melania'nın fotoğrafçılar için artık zamanı veya sabrı yok gibi görünüyordu.

Ancak yeni bir tasarımcı kıyafeti giymek, inişte fotoğrafının çekileceğini bildiğini gösterse de, Melania'nın fotoğrafçılar için artık zamanı veya sabrı yok gibi görünüyordu. Kocası Donald'ı ardında bırakırken, Palm Beach Havaalanı'nda medyayı kasıtlı olarak pas geçtiği anın videosu, pek çok kişiye kameralar için oynamayı bıraktığı fikrini düşündürdü.

Twitter'da viral olan ve binlerce defa paylaşılan görüntülerde Melania'nın eşiyle mesafeli duruşu da dikkatlerden kaçmadı. Bu durum görev sonrası boşanma davası açmasına ramak kaldığı şeklinde yorumlandı.
{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
LG
MD
SM
XS