Elon Musk hakkında çok konuşulacak iddia! Seks partisine katıldı...

Tesla'nin üst düzey yöneticisi ve SpaceX’in kurucusu milyarder iş adamı Elon Musk hakkında şoke eden bir iddia ortaya atıldı. Musk'ın, Silikon Vadisi’nde düzenlenen bir etkinliğe katıldığını ve bu etkinliğin bir seks partisi olarak anıldığı öne sürüldü.

Silikon Vadisi'ndeki seçkin ereklerin, bol miktarda uyuşturucu ve kadınla düzenli olarak özel seks partileri düzenlediği iddiaları uluslararası basında geniş yer bulmaya devam ederken, Elon Musk'ın da 'yanlışlıkla' bu partilerden birine katıldığı öne sürüldü.
Bloomberg TV’nin editörlerinden Emily Chang'ın son iki yıldır teknoloji merkezindeki seks partilerinin ve bu skandalların işleyişini inceleyen kitabında yer aldı.
Brotopia adını verdiği kitabında, sektöre nam salmış serbest seks kültürü ve bu kültürün getirdiği kulüpler, gizli kapaklı yürütülen parti organizasyonları gibi önemli detayları açığa çıkartıyor. Chang'in kitabında partilere katılan iki düzine anonim olmayan insan, söylendiği gibi Silikon Vadisi'nin seks kültürünü ayrıntılarıyla anlatıyor. Business Insider’a konuşan Musk’in temsilcisi Steve Jurvetson ise adını sıkça duyduğumuz Elon Musk'ın da söz konusu partiye katıldığını söyledi.
Musk’ın “kostüm” temalı ve “kurumsal” bir parti olduğunu sanarak bu etkinliğe katıldığı ancak gerçeği öğrenmesiyle oradan kısa sürede ayrıldığı belirtildi.
Temsilcisinin yaptığı açıklamara göre Musk, bu partide gece saat 01:00’a kadar vakit geçirdikten sonra ayrıldı ve düşünülenin aksine vaktini teknoloji ve inşaat şirketleri üzerine konuşarak geçirdi.
Temsilcinin açıklamaları şu şekilde: "Elon, DFJ tarafından finanse edilen teknoloji ve inşaat şirketleri ile ilgili konuştuktan sonra birkaç saat boyunca partide kaldı ve 1:00'dan sonra ayrıldı. Onun izlenimi bir parti değil, kostüm temalı bir kurumsal bir partiydi.”
Bunun ardından Musk da bir açıklama yaptı ve partinin yanlış tanımlandığını söyledi.
Bir başka teknoloji yatırımcısı olan Paul Biggar, konu hakkında, söz konusu partinin gerçek bir şirket eğlencesi olduğunu ve sapkın bir ortam bulunmadığını ve kendisi partiden saat 00:30’da ayrıldığı için ilerleyen saatlerde ortamın değişeceğine dair bir izlenimi olmadığını belirtti.
{$ nextTitle $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS