Hamile sevgilisi Rihanna ile tatilden dönen şarkıcı tutuklandı!

Hamile sevgilisi Rihanna ile tatilden dönen şarkıcı tutuklandı!

Hamile sevgilisi Rihanna ile tatilden dönen şarkıcı tutuklandı!

Ünlü rap şarkıcısı A$AP Rocky, Los Angeles Uluslararası Havalimanı'nda silahlı saldırı suçundan gözaltına alındı. Hamile sevgilisi Rihanna ile birlikte özel uçakla tatilden dönen şarkıcı, havaalanında polis ekipleri tarafından tutuklandı.

Haber devam ediyor
Haberin devamı
Haber devam ediyor
Haberin devamı

Ünlü rap şarkıcısı A$AP Rocky tutuklandı. Los Angeles polisi, rapçi A$AP Rocky'nin geçen Kasım ayında bir silahlı saldırıyla bağlantılı olarak tutuklandığını açıkladı.

Milliyet'te yer alan habere göre yıldız şarkıcı, hamile kız arkadaşı Rihanna ile Barbados tatilinden özel uçakla dönerken Çarşamba günü Los Angeles Uluslararası Havalimanı'nda gözaltına alındı. Dedektifler ayrıca ünlü şarkıcının Los Angeles'taki evine de baskın düzenledi. Polis ekipleri evden ellerinde çok sayıda kutuyla çıkarken görüntülendi.

550 BİN DOLARLIK KEFALET

Polis, gerçek adı Rakim Mayers olan yıldızı geçen yıl Hollywood'da bir silahlı saldırıya karışma olasılığı nedeniyle araştırıyordu. Ünlü şarkıcı, tutuklanmasından kısa bir süre sonra 550 bin dolarlık kefaleti ödedi ve serbest kaldı.

Los Angeles Polis Departmanı, tutuklamanın "iki tanıdık arasında çıkan ve ateş açılmasına neden olan bir tartışma" ile bağlantılı olarak yapıldığını söyledi. Kurban daha sonra polise, iki kişiyle birlikte yürüyen Mayers'ın sokakta tabancayla kendisine yaklaştığını söyledi. NBC News tarafından elde edilen polis raporlarına göre, Mayers'ın kendisine üç ila dört kez ateş ettiğini ve kurşunlardan birinin sol elini sıyırdığını iddia etti.

LAPD, Twitter'da yaptığı açıklamada, kurbanın "hafif bir şekilde yaralandığını" ve ardından saldırganlarının "yaya olarak kaçtığını" söyledi.

İLK DURUŞMA 17 AĞUSTOS'TA

Mayers'ın avukatı Alan Jackson, müvekkilinin tutuklandığını doğruladı ancak daha fazla yorum yapmayı reddetti. Rap'çi ilk kez 17 Ağustos'ta mahkemeye çıkacak. Mayers suçlu bulunursa, California Ceza Kanunu uyarınca bir yıla kadar hapis, 1000 dolar para cezası ve denetimli serbestlik ile karşı karşıya kalabilir.

SABIKASI VAR

Yıldız şarkıcıya, daha önce Ağustos 2019'da Stockholm'deki bir arbededeki rolü nedeniyle iki yıl ertelenmiş hapis cezası verilmişti. Rapçi ve iki yakın arkadaşı, tartıştıktan sonra 19 yaşındaki bir adamı tekmelemek ve dövmekten suçlu bulundu. Saldırının 'nefsi müdafaa' olduğu yönünde ifade verdiler ancak mahkeme argümanlarını reddetti.

Haber devam ediyor
Haberin devamı
Haber devam ediyor
Haberin devamı

TRUMP HAPİSTEN KURTARMAYA ÇALIŞMIŞTI

Dava, o zamanki ABD başkanı Donald Trump'ın yargılanmayı bekleyen Mayer'ın serbest bırakılmasını sağlamaya çalışıp başarısız olmasının ardından dünya medyasının dikkatini çekti.

New York'ta doğan Mayers, Wild For The Night, Everyday, LSD ve A$AP Forever dahil olmak üzere ABD'de sekiz platin single alarak 2010'ların en büyük çıkış yapan yıldızlarından biri oldu. Drake tarafından desteklendikten sonra ün kazandı ve Alicia Keys, Lana Del Rey, Skepta, Selena Gomez ve Kendrick Lamar gibi ünlü sanatçılarla çalıştı.

ALDATMA DEDİKODULARI ÇIKTI

33 yaşındaki şarkıcının, milyarder müzisyen ve moda devi Rihanna ile ilişkisi geçen yıl doğrulandı. Mayers, geçen Mayıs ayında GQ dergisine verdiği röportajda Rihanna'yı "hayatının aşkı" olarak nitelendirdi. Çift, Ocak ayında bir bebekleri olacağını duyurdu. Ünlü şarkıcının yakın zamanda doğum yapması bekleniyor.

Haber devam ediyor
Haberin devamı
Haber devam ediyor
Haberin devamı

Çift geçtiğimiz günlerde ayrılık ve aldatma söylentilerini yalanlamıştı.