hourSON DAKİKA
left-arrowright-arrow
weather
İstanbul
down-arrowup-arrow

  İsrail'in sivilleri infazı kamerada

  { title }

  SONRAKİ VİDEO

  KAYNAKCNN TÜRK

  İsrail'in Gazze işlediği katliamlar devam ederken, El Cezire televizyonunun ele geçirdiği görüntüler, İsrail'in Gazze'de yeni bir savaş suçu işlediğine kanıt olabilecek nitelikte. Videoda, İsrail askerlerinin Gazze'nin kuzeyine ulaşmaya çalışan silahsız Filistinlileri hedef alıp öldürdüğü görülüyor.

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  Katar merkezli El Cezire televizyonu, Gazze'de Filistinlilerin İsrail askerleri tarafından infazlarını gösteren videoları yayınladı. Görüntüler Gazze'nin kuzeyini ve güneyini birbirine bağlayan sahil yolu El-Raşid Caddesi civarında kaydedildi.

  İsrail burayı, bölgeler arasında geçiş yapmak isteyen Filistinliler için güvenli bölge olarak belirlemişti.

  İsrailin sivilleri infazı kamerada

  Bu görüntü 1 Haziran'a ait. Sahilde yürüyen bir kişiyi gösteriyor. Bölgede İsrail askerleri görülüyor. Ve birkaç dakika sonra sahilde yürüyen kişi vuruluyor.

  İsrailin sivilleri infazı kamerada

  Bir sonraki video ise 17 Mayıs'ta çekilmiş. Görüntüde kuzeye yürüyen bir grup Filistinli var. İçlerinden biri gruptan dışarı çıkıyor ve silahsız olduklarını göstererek ellerini havaya kaldırıyor. Ancak birkaç dakika içinde İsrail askerleri tarafından vuruluyor. Daha sonra videoda İsrail askerlerinin, vurulan Filistinlinin cesedini götürmek için geldiği görülüyor.

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  İsrailin sivilleri infazı kamerada

  Ve bu görüntüde başka bir kişi de aynı bölgede elleri havada. O da kısa süre sonra İsrail askerleri tarafından vuruluyor.

  Sıradaki Haberadv-arrow
  Sıradaki Haberadv-arrow