hourSON DAKİKA
left-arrowright-arrow
weather
İstanbul
down-arrowup-arrow

  KKTC'deki 5 yıldızlı otelde korkutan yangın

  KKTCdeki 5 yıldızlı otelde korkutan yangın
  expand
  KAYNAKAA

  KKTC'nin Girne kentinde bulunan 5 yıldızlı bir otelde yangın çıktı. Oteldeki eğlence mekanında yer alan bungalow evlerde çıkan yangında dumandan etkilenen 4 kişi hastaneye kaldırıldı.

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  KKTC'nin turizm şehri Girne'de bulunan beş yıldızlı bir otelin bungalow evlerinde yangın çıktı. Ölen ve yaralanan olmayan yangın itfaiye ekibinin müdahalesiyle 1 saatte kontrol altına alındı. Yangında, dumandan etkilenen dört kişi de hastanede tedavi altına alındı.
  Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti'nin turizm şehri Girne'de bulunan beş yıldızlı bir oteldeki eğlence mekanında yer alan bungalow evlerde yangın çıktı. Ölen ve yaralanan olmayan yangın itfaiye ekibinin müdahalesiyle 1 saatte kontrol altına alındı. 

  Direksiyon başında uyudu refüje çarptı

  Müşteriler uzaklaştırıldı

  KKTC'deki bir küls otelin plajında bulunan bungalow evlerde saat 19.30 sıralarında yangın çıktı. Henüz sebebi bilinmeyen yangın sırasında evlerde bulunan ve eğlence mekanında akşam yemeğinde olan müşteriler hızla olay yerinden uzaklaştırıldı. Alevlere ise önce otel personeli müdahale etti. Kısa sürede yayılan plajı alev topuna dönüştüren yangına, ihbar üzerine olay yerine gelen Girne İtfaiye ekibi müdahale etti. İtfaiyenin müdahalesiyle yangın 1 saatte kontrol altına alındı. 

  Yangında ölen ve yaralanan olmazken, dumandan etkilenen 4 kişi hastaneye kaldırıldı. 8 bungalow evin kül olduğu yangınla ilgili soruşturma başlatıldı.  

  Sıradaki Haberadv-arrow
  Sıradaki Haberadv-arrow