Dünya Avucunuzda Pazar 18:10
izlenme 142

Dünya Avucunuzda takımı safari turuna çıkıyor

G:
px
Y:
px
<iframe width="{$embed.width$}" height="{$embed.height$}" src="https://www.cnnturk.com/action/embedvideo/5a5f57beae784925ac132485" frameborder="0" scrolling="no" allowfullscreen></iframe>

Dünya Avucunuzda seyahat takımı bu hafta izleyenleri Güney Afrika’nın güzel kenti Cape Town’da heyecan dolu bir yolculuğa davet ediyor. Sinan Kunter‘e koşan Yazar Yonca Tokbaş, Fotoğrafçı Sezgin Yılmaz ve sosyal medyadaki lezzetli tavsiyeleriyle İdil Yazar’ın eşlik ettiği Cape Town gezisinde, Dünya Avucunuzda seyahat takımı Masa dağının zirvesinden Afrika kıtasını izledi, Ümit Burnu'nda dilek tuttu, penguenlerle dolu plajları gezdi, safariye çıkıp vahşi hayvanları yakından gördü ve kentin renkli sokaklarını dolaştı. Özellikle safari turunda heyecanlı anlar yaşayan Dünya Avucunuzda seyahat takımı, kentin tüm güzelliklerini ekrana taşıyor. Sinan Kunter ile Dünya Avucunuzda, 21 Ocak Pazar saat 18:10'da CNN TÜRK’te.

Sinan Kunter

19 Ekim 1983, İstanbul doğumlu. İSTEK Vakfı Bilge Kağan Lisesi ve İstanbul Bilgi Üniversitesi TV Gazeteciliği ve Programcılığı bölümünden dereceyle mezun oldu.

özgeçmişi göster
 
LG
MD
SM
XS