hourSON DAKİKA
left-arrowright-arrow
weather
İstanbul
down-arrowup-arrow

  Öğretmenler Günü mesajları 2023... 24 Kasım Öğretmenler Günü ile ilgili resimli mesajlar, sözler!

  Öğretmenler Günü mesajları 2023... 24 Kasım Öğretmenler Günü ile ilgili resimli mesajlar, sözler
  expand

  Birey olmada büyük emekleri olan öğretmenlerin 24 Kasım Öğretmenler Günü’nde bu özel günlerini kutlamak için kutlama mesajları sabah saatlerinden bu yana yoğun ilgi görüyor. Onlara sevgi ve minnettarlığınızı SMS ya da WhatsApp mesajı ile göstermek isterseniz işte resimli, özel, duygulu 24 Kasım Öğretmenler Günü ile ilgili sözler ve mesajlar 2023...

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  24 Kasım Öğretmenler Günü mesajları ve sözleri günün araştırılan konulardan biri oldu. Her yıl bu önemli günde günün anlam ve önemine uygun paylaşımlar yapılıyor, öğrenciler öğretmenlerine hediyeler alıyorlar. Mustafa Kemal Atatürk'ün başöğretmen olduğu 24 Kasım günü, ülkemizde 1981'den beri kutlanıyor. İşte sevdiklerinize gönderebileceğiniz en güzel, kısa ve uzun 24 Kasım Öğretmenler Günü mesajları ve sözleri için seçenekler..

  ÖĞRETMENLER GÜNÜ MESAJLARI, SÖZLERİ 2023

  Türkiye’nin güzel geleceğinin imzalarını atan tüm değerli öğretmenlerimizin 24 Kasım Öğretmenler Günü kutlu olsun.

  Ulu Önder Atatürk'ün Millet Mektepleri Başöğretmenliğini kabul ettiği günü Öğretmenler Günü olarak kutluyoruz. Ülkenin geleceği için en önemli meslek öğretmenliktir. Başöğretmenimiz Atatürk başta olmak üzere öğretmenlerimizin Öğretmenler Günü kutlu olsun!

  “En iyi öğretmenler kitaptan değil yürekten öğretir. Harika bir öğretmen olduğun için teşekkürler.”

  "Bilgi ışığınızla aydınlattığınız her bir öğrenci hayatında iz bırakan, geleceğimizin şekillenmesinde büyük rol oynayan kıymetli öğretmenlerimiz, Öğretmenler Gününüz kutlu olsun. Sizlerle daha aydınlık bir geleceğe yürümekten gurur duyuyoruz."

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  "Öğretmenim, bana kattığınız değer, gösterdiğiniz sabır ve sevgi için sonsuz teşekkürler. Hayatımın en önemli dönemeçlerinde bana rehber olan sizin gibi bir öğretmene sahip olduğum için çok şanslıyım. Öğretmenler Gününüz kutlu olsun!"

  "Toplumun temel taşı, gelecek nesilleri şekillendiren kahramanlarımız, öğretmenlerimiz; bilgi ve sevgi dolu emekleriniz için minnettarız. Hayat boyu süren öğrenme yolculuğumuzda bize ışık tutan siz değerli öğretmenlerimizin günü kutlu olsun."

  "Sadece okul sıralarında değil, hayatın her alanında bize öğrettiklerinizle yolumuzu aydınlatan, bilgelik ve sabrınızla hayatlarımıza dokunan tüm öğretmenlerimize en içten sevgi ve saygılarımızla... Öğretmenler Gününüz kutlu olsun."

  Öğretmenler Günü mesajları 2023... 24 Kasım Öğretmenler Günü ile ilgili resimli mesajlar, sözler“Çocuğumun ikinci ebeveyni ve harika bir akıl hocası olduğun için teşekkür ederim. Öğretmenler gününüz kutlu olsun!”

  Eğitimdir ki bir milleti ya hür, bağımsız, şanlı, yüksek bir topluluk halinde yaşatır; ya da milleti esaret ve sefalete terk eder. Baş öğretmenimiz Mustafa Kemal Atatürk ve tüm saygı değer öğretmenlerimizin öğretmenler günü kutlu olsun!

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  Öğretmenler Günü mesajları 2023... 24 Kasım Öğretmenler Günü ile ilgili resimli mesajlar, sözlerÖğretmenlik bir sanat işidir. Sanatçı geçim sıkıntısı çekerse, ondan yaratıcılık beklenemez. (İ.N.Özgür)

  Dünyanın her yanında öğretmenler, insan topluluğunun en fedakâr ve en değerli varlığıdır.

  Çocuklarımızın yetişmesinde büyük rol oynayan, her turlu fedakârlığı gösteren sizlere çok borçluyuz. Öğretmenler gününüz kutlu olsun.

  Öğretmenler Günü mesajları 2023... 24 Kasım Öğretmenler Günü ile ilgili resimli mesajlar, sözler“Senin gibi bir hocaya sahip olmak bir nimettir. Dünyamı değiştirdiğin için teşekkürler"

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  “Sen kıvılcımsın, ilhamın, rehberin, hayatımın mumu. Benim öğretmenim olduğunuz için çok müteşekkirim.”

  “Eğitim bir kova doldurmak değil, ateş yakmaktır”.

  “İyi öğretim, doğru cevap vermekten çok doğru soru vermekten ibarettir”

  Öğretmenler Günü mesajları 2023... 24 Kasım Öğretmenler Günü ile ilgili resimli mesajlar, sözler“Hatırlayalım: Bir kitap, bir kalem, bir çocuk ve bir öğretmen dünyayı değiştirebilir.”

  “Siz çocuklarınızın yaşayan oklar olarak gönderildiği yaylarsınız.”

  Bize büyük hayaller kurmak için tüm nedenleri ve bunu başarmak için tüm kaynakları verdiniz. Sen hayatımızda bir nimettin. Öğretmenler gününüz kutlu olsun!

  Öğretmenler Günü mesajları 2023... 24 Kasım Öğretmenler Günü ile ilgili resimli mesajlar, sözlerSevgili öğretmenim, çok iyi bir danışman ve rehber oldunuz ve kariyerimi iyi şekillendirdiniz. Çabalarınız için teşekkür ederim ve umarım diğerleri için de mükemmel bir danışman olursunuz. Öğretmenler gününüz kutlu olsun…

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  İlim ve irfan yolunun ışığı olan tüm öğretmenlerimizin öğretmenler günü kutlu olsun.

  Hayatımıza anlam katan tüm Öğretmenlerimizin 24 Kasım Öğretmenler Günü kutlu olsun.

  Öğretmenler Günü mesajları 2023... 24 Kasım Öğretmenler Günü ile ilgili resimli mesajlar, sözlerYarınlarımızı bir güneş gibi aydınlatan; fikri hür, vicdani hür, irfanı hür yeni nesiller yetiştiren öğretmenlerimizin 24 Kasım Öğretmenler Günü kutlu olsun...

  Okumayı yazmayı hızlı düzgün saymayı her an dürüst olmayı sen öğrettin öğretmenim…

  Bu kutsal mesleği icra eden tüm öğretmenlerin günü kutlu olsun. Sizler gelecek nesli yetiştiren toplumun en önemli bireylerindensiniz... Hepinizi tebrik eder ve isteklerinizin gerçek olmasını dilerim..

  Öğretmenler Günü mesajları 2023... 24 Kasım Öğretmenler Günü ile ilgili resimli mesajlar, sözlerÖğretmen, doğan güneşe benzer. Etrafını aydınlatarak karanlıklara meydan okur. Öğretmenler gününüz kutlu olsun…

  Öğretmen, öğrencilerinin üzerine titreyendir. Gömleğimizin düğmesi açılınca eliyle kapatan, alnımız terleyince mendiliyle kurulayan, ayağımıza taş dokunsa bizden önce üzülendir. Öğretmenler gününüz kutlu olsun…

  Öğretmen bir sanatkârdır, yarının temelini o attığı gibi, değerli kişilik hamuruna da biçim verir.

  Öğretmenler Günü mesajları 2023... 24 Kasım Öğretmenler Günü ile ilgili resimli mesajlar, sözlerÜlkemizin fedakar öğretmenleri, sizler her şeyin en güzeline layıksınız. Öğretmenler Gününüz Kutlu Olsun.

  Başarılı nesiller yetiştiren kıymetli öğretmenlerimizin, Öğretmenler Günü kutlu olsun.

  Öğretmenim bilir misin seni nasıl sevdiğimi? Sorsan bana nerde yerin gösteririm ben kalbimi. Öğretmenler gününüz kutlu olsun...

  Geleceğin güvencesi eğitime, eğitim ise öğretmene dayalıdır.

  Öğretmenler Günü mesajları 2023... 24 Kasım Öğretmenler Günü ile ilgili resimli mesajlar, sözlerÜzerimde emeği olan bütün öğretmenlerimin öğretmenler gününü en içten dileklerle kutluyorum.

  Gelecek gençlerin, gençler ise öğretmenlerin eseridir.

  Tüm fedakar ve üretken öğretmenlerimizin bu değerli gününü içtenlikle kutluyoruz.

  Öğretmenler Günü mesajları 2023... 24 Kasım Öğretmenler Günü ile ilgili resimli mesajlar, sözlerÖĞRETMENLER GÜNÜ İLE İLGİLİ SÖZLER

  İşte, Atatürk'ün Öğretmenler Günü hakkında söylediği sözler;

  Dünyanın her tarafında öğretmenler insan topluluğunun en özverili ve saygıdeğer unsurlarıdır. (M.Kemal Atatürk) Öğretmenler gününüz kutlu olsun

  Öğretmenler Günü mesajları 2023... 24 Kasım Öğretmenler Günü ile ilgili resimli mesajlar, sözlerÖğretmenler!... Cumhuriyet, fikren, ilmen, fennen, bedenen kuvvetli ve yüksek seciyeli muhafızlar ister. Yeni nesli bu nitelik ve kabiliyette yetiştirmek sizin elinizdedir. (M.Kemal Atatürk) Öğretmenler Gününüz kutlu olsun

  Öğretmenler Günü mesajları 2023... 24 Kasım Öğretmenler Günü ile ilgili resimli mesajlar, sözlerÖğretmenler; Yeni nesli, Cumhuriyetin fedakâr öğretmen ve eğitimcilerini, sizler yetiştireceksiniz ve yeni nesil, sizin eseriniz olacaktır… (M.Kemal Atatürk) Öğretmenler Gününüz kutlu olsun

  Öğretmenler Günü mesajları 2023... 24 Kasım Öğretmenler Günü ile ilgili resimli mesajlar, sözler

  Sıradaki Haberadv-arrow
  Sıradaki Haberadv-arrow