hourSON DAKİKA
left-arrowright-arrow
weather
İstanbul
down-arrowup-arrow

  AÖF Bahar dönemi sınav tarihleri 2023! Anadolu Üniversitesi final sınavları ne zaman?

  AÖF Bahar dönemi sınav tarihleri 2023 Anadolu Üniversitesi final sınavları ne zaman
  expand

  Açıköğretim Fakültesi (AÖF) vize sınavının ardından final sınavlarının ne zaman yapılacağına yönelik tarih araştırmaları hız kazandı. AÖF bahar dönemi final sınav uygulama takvimi belli oldu. Peki, Anadolu Üniversitesi final sınavları ne zaman, online mı? İşte AÖF Bahar dönemi sınav tarihleri 2023…

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  2022-2023 AÖF bahar dönemi final sınavlarının ne zaman, nasıl yapılacağı, sınava katılım sağlayacak olan öğrenciler tarafından sorgulanıyor. Anadolu Üniversitesi tarafından açıklanan takvime göre dönem sonu sınav tarihleri belli oldu. AÖF bahar dönemi ara sınavları 15-16 Nisan'da sona erdi. Öğrencilere bu yarıyılda dönem sonu (final) sınavı yapılacak. Vize ve final sınavı ortalaması adayların dönem sonu not ortalamasını belirleyecek.

  ANADOLU ÜNİVERSİTESİ SINAVLARI NE ZAMAN?

  Anadolu Üniversitesi 2022-2023 eğitim öğretim yılı Açıköğretim Fakültesi bahar dönemi dönem sonu sınavları 3-4 Haziran ve 10-11 Haziran 2023 tarihlerinde düzenlenecek. Yaz okulu sınavları ise 19 Ağustos 2023 günü gerçekleştirilecek. Sınavlarda öğrencilere ders seçim ekranında belirttikleri derslerden 20 soru ve 30 dakika sınav süresi verilecek.

  ANADOLU ÜNİVERSİTESİ SINAVLARI ONLİNE MI?

  AÖF Bahar Dönemi Final Sınavlarının vize sınavında olduğu gibi çevrimiçi (online) olarak https://esinav.anadolu.edu.tr adresi üzerinden gerçekleştirilecek.

  Sıradaki Haberadv-arrow
  Sıradaki Haberadv-arrow