hourSON DAKİKA
left-arrowright-arrow
weather
İstanbul
down-arrowup-arrow

  ATA AÖF bütünleme sınavı 2023 ne zaman yapılacak? ATA AÖF ertelenen bütünleme tarihi belli oldu mu?

  ATA AÖF bütünleme sınavı 2023 ne zaman yapılacak ATA AÖF ertelenen bütünleme tarihi belli oldu mu
  expand

  Kahramanmaraş depremi sonrasında Cumhurbaşkanı Erdoğan, üniversitelerin uzaktan eğitime geçeceğini açıklamıştı. Bu karar sonrasında gözler AÖF sınavlarına çevrildi. Peki, ATA AÖF bütünleme sınavı 2023 ne zaman yapılacak? ATA AÖF ertelenen bütünleme tarihi belli oldu mu? İşte sınavla ilgili bilgiler.

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  Kahramanmaraş'ta meydana gelen ve 11 ili etkilene şiddetli depremlerin ardından sınavlar ertelendi. Binlerce öğrenci ATA AÖF bütünleme sınavının ne zaman yapılacağını ve online mı olacağını merak ediyor. Güz dönemi final sınavları 7-8 Ocak tarihlerinde gerçekleştirilmişti. Atatürk Üniversitesi AÖF bütünleme sınavı için bekleyiş başladı.

  ATA AÖF BÜTÜNLEME SINAVLARI NE ZAMANA ERTELENDİ?

  Atatürk Üniversitesi tarafından düzenlenen ATA AÖF bütünleme sınavları deprem felaketi nedeniyle ertelendi. Üniversiteden yapılan açıklamada; ''Ülkemizde yaşanan deprem nedeniyle 11-12 Şubat 2023 tarihlerinde gerçekleşecek olan Bütünleme Sınavı tüm Türkiye ve Bakü için ileri bir tarihe ertelenmiştir. Bütünleme sınav tarihleri belirlendiğinde web sitemiz ve resmi sosyal medya hesaplarımızdan duyurulacaktır. Tüm Türkiye'ye bir kez daha geçmiş olsun dileklerimizle... '' ifadeleri yer aldı.

  Sınav tarihleri henüz Atatürk Üniversitesi sitesinde yer almıyor, ilerleyen günlerde üniversite tarafından açıklanması bekleniyor.

  ATA AÖF bütünleme sınavı 2023 ne zaman yapılacak ATA AÖF ertelenen bütünleme tarihi belli oldu mu

  Sıradaki Haberadv-arrow
  Sıradaki Haberadv-arrow