hourSON DAKİKA
left-arrowright-arrow
weather
İstanbul
down-arrowup-arrow

  ATA AÖF sonuçları ne zaman açıklanacak? ATA AÖF sınav sonucu sorgulama

  ATA AÖF sonuçları ne zaman açıklanacak ATA AÖF sınav sonucu sorgulama
  expand

  ATA AÖF sınav sonuçları için Atatürk Üniversitesi Açık Öğretim Fakültesi’nden gelecek resmi açıklama beklenecek. Açıklama sonrasında adaylar kullanıcı adı ve şifreleriyle sisteme giriş yaparak sınav sonucu sorgulama yapabilecekler. Peki, ATA AÖF sonuçları ne zaman açıklanacak?

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  Eğitimine Atatürk Üniversitesi Açık Öğretim Fakültesi’nde devam eden öğrenciler 25-26 Aralık 2021 tarihlerinde sınavlarına katıldılar. Sınav sürecinin sona ermesinin ardından sorulara itiraz süreci başlamıştı.

  ATA AÖF SONUÇLARI NE ZAMAN AÇIKLANACAK?

  Atatürk Üniversitesi AÖF sınav sonuçları için geri sayım başladı. Vize sınavları 20-21 Kasım tarihleri aralığında yapılmış, sonuçları ise 1 Aralık’ta erişime açılmıştı.

  ATAUNİ OBS İÇİN TIKLAYINIZ...

  Bu sınavlarda da aynı sürenin baz alınması durumunda 25-26 Aralık tarihlerinde gerçekleştirilen sınavın sonuçlarının 3-7 Ocak 2022 tarihleri arasında açıklanması bekleniyor. Adaylar sınav sonuçlarını http://obs.atauni.edu.tr adresinden öğrenebilecekler. Sonuç açıklaması sonrasında kullanıcı adı ve şifresiyle sisteme giriş yapan adaylar sorgulama işlemlerini yapacaklar. Konuyla ilgili son dakika açıklamaları için ATA AÖF’ün duyurular sayfası takip edilebilir.

  Sıradaki Haberadv-arrow
  Sıradaki Haberadv-arrow