hourSON DAKİKA
left-arrowright-arrow
weather
İstanbul
down-arrowup-arrow

  AUZEF üç ders sınavı başvuru tarihi 2022… İstanbul Üniversitesi üç ders sınavı ne zaman?

  AUZEF üç ders sınavı başvuru tarihi 2022… İstanbul Üniversitesi üç ders sınavı ne zaman
  expand

  AUZEF üç ders sınavı için başvuru tarihleri sınava katılım sağlamayı düşünen öğrencilerin gündeminde yer alıyor. 24 Temmuz 2022 tarihinde yapılan mezuniyete üç ders sınavına giremeyen ve/veya sınavda başarısız olan adaylara ikinci şans niteliğinde olan ikinci sınava başvurular bu ay içinde gerçekleşecek. Peki, AUZEF üç ders sınavı ne zaman? İşte İstanbul Üniversitesi üç ders sınavı başvuru tarihi 2022…

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  AUZEF üç ders sınavlarına katılım sağlayacak öğrenciler başvuru tarihlerini sorguluyor. Açık ve Uzaktan Eğitim Fakültesi'nde öğrenim gören öğrenciler, söz konusu sınava eylül ayında katılım sağlayacaklar. Başvurular ise bu ay bitmeden başlayacak. AUZEF üç ders sınavlarına programındaki eğitimini tamamlamış, mezuniyet için tüm dönemlerden en fazla üç başarısız (FF) harf notu bulunan öğrenciler girecek.

  AUZEF ÜÇ DERS SINAVI BAŞVURU TARİHİ 2022

  AUZEF üç ders sınavı için başvurular 24 Ağustos 2022 Çarşamba saat 11:00’den 01 Eylül 2022 Perşembe saat 17:00’ye kadar yapılacak.

  AUZEF ÜÇ DERS SINAVI NE ZAMAN?

  Mezuniyete Üç Ders Sınav Giriş Belgeleri auzefsinav.istanbul.edu.tr adresinden 7 Eylül 2022 Çarşamba günü yayınlanacak. AUZEF üç ders sınavı ise 11 Eylül 2022 Pazar günü gerçekleşecek.

  Sıradaki Haberadv-arrow
  Sıradaki Haberadv-arrow