hourSON DAKİKA
left-arrowright-arrow
weather
İstanbul
down-arrowup-arrow

  AUZEF vize sınavı giriş yerleri sorgulama: AUZEF vize sınavı 2023 ne zaman?

  AUZEF vize sınavı giriş yerleri sorgulama: AUZEF vize sınavı 2023 ne zaman
  expand

  2023-2024 AUZEF vize sınavı giriş yerleri sorgulama ekranı erişime açıldı. Hangi okullarda sınava gireceklerini merak eden öğrenciler, İstanbul Üniversitesi resmi sitesi üzerinden sınav yerlerini sorgulayabilecek. Peki, AUZEF vize sınavı 2023 ne zaman? İşte AUZEF vize sınavı giriş yerleri sorgulama ekranı.

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  İstanbul Üniversitesi Açık ve Uzaktan Eğitim Fakültesi (AUZEF) sınavı giriş yerleri açıklandı. İstanbul Üniversitesi Açık ve Uzaktan Eğitim Fakültesi tarafından yapılan açıklama şu şekilde;

  "Değerli Öğrencilerimiz, 11-12 Kasım 2023 tarihinde yapılacak olan ara sınava (vize) ait, sınav giriş belgeleri yayınlanmıştır. Sınav giriş belgelerinizi http://auzefsinav.istanbul.edu.tr adresinden AKSİS kullanıcı adı ve şifreniz ile giriş yaparak alabilirsiniz."

  AUZEF SINAV GİRİŞ YERLERİ SORGULAMA

  AUZEF VİZE SINAVI 2023 NE ZAMAN?

  İstanbul Üniversitesi Açık ve Uzaktan Eğitim Fakültesi (AUZEF) vize sınavı 11-12 Kasım tarihlerinde yapılacak. Yarıyıl Sonu (Bitirme Sınavları) 23 Aralık - 24 Aralık 2023 tarihlerinde, yarıyıl sonu (telafi sınavları) 03 Şubat -04 Şubat 2024 tarihlerinde gerçekleşecek.

  Sıradaki Haberadv-arrow
  Sıradaki Haberadv-arrow