hourSON DAKİKA
left-arrowright-arrow
weather
İstanbul
down-arrowup-arrow

  e-Okul VBS çöktü mü, neden açılmıyor? MEB e-Okul VBS erişim sorunu!

  e-Okul VBS çöktü mü, neden açılmıyor MEB e-Okul VBS erişim sorunu
  expand
  KAYNAKCnnturk.com

  Milli Eğitim Bakanlığı'nın yönettiği e-okul sistemi, özellikle bazı dönemlerde yoğun olarak kullanılan bir uygulamadır. e-Okul veli bilgilendirme sistemine giriş yapmak isteyenler yoğun olarak "e-Okul neden açılmıyor, ne zaman düzelecek, neden giriş yapılamıyor?" sorgulamalarına başladı. Okul Veli Bilgilendirme Sistemi’ne giriş yapmaya çalışan ve sorunla karşılaşan kullanıcılar sorunun kaynağını öğrenmek istiyor.

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  e-Okul Veli Bilgilendirme Sistemi (VBS), Türkiye Milli Eğitim Bakanlığı tarafından geliştirilmiş bir web tabanlı sistemdir. Bu sistem aracılığıyla veliler, çocuklarının eğitim hayatıyla ilgili önemli bilgilere internet üzerinden kolayca erişebilirler. e-Okul VBS, öğrencilerin akademik performansları, devamsızlık kayıtları, sınav sonuçları, dönem notları gibi bilgileri içerir. Ayrıca öğrencilerin aldıkları dersler, ders programları, sınav tarihleri ve okul tarafından yapılan duyurular da sisteme dahildir.

  E-OKUL VBS ÇÖKTÜ MÜ, NEDEN AÇILMIYOR?

  e-Okul sisteminde yaşanan sorunun kaynağına ve çözümüne ilişkin resmi bir açıklama bulunmuyor. e-Okul sistemine girişte sorun yaşayanlar internet tarayıcısı ya da internet bağlantısında sorun olabileceğinden kontrol ederek tekrar deneyebilirler. 

  e-OKUL VBS GİRİŞ EKRANI İÇİN TIKLAYINIZ

  Sıradaki Haberadv-arrow
  Sıradaki Haberadv-arrow