Son Dakika

BİM aktüel 10 Ağustos 2021 Salı kataloğu… Aşure malzemeleri bugün BİM aktüel kataloğu ürünleri içerisinde!

A A

10.08.2021 - 09:04 Son Güncelleme:

İndirimli alışveriş tutkunlarının merakla beklediği BİM aktüel kataloğu 10 Ağustos 2021 Salı ürünleri yayınlandı. Aşure yapımı için gerekli malzemeleri temin etmek isteyen kişilere BİM aktüel ürünler kataloğu içerisinde sevindiren haber geldi. Bu hafta BİM kataloğu ürünleri aşure malzemeleri ile dolu olacak!

BİM aktüel 10 Ağustos 2021 Salı kataloğu… Aşure malzemeleri bugün BİM aktüel kataloğu ürünleri içerisinde!

Haftanın ilk BİM kataloğu 10 Ağustos 2021 Salı günü hangi ürünlerin satışta olacağını gösterdi. İki sayfa olarak yayınlanan katalogda ikinci sayfanın büyük bir bölümü aşure malzemelerine ayrıldı. Peki, ilk sayfada neler var ve hangi ürün kaç liradan satışa çıkacak?

BİM AKTÜEL 10 AĞUTOS 2021 SALI KATALOĞU SAYFA 1

Aktüel kataloğun ilk sayfasında şortlu pijama takımı, küpe ve kolye çeşitleri, ahşap takı düzenleyici, halka küpe, oje, kadın ve erkek deodorant, çorap, şekerli makyaj fırçaları, saç bakım kremi, kağıt havlu, parfümlü kolonya, kabak lif, ahşap saç fırçası, seyahat seti ve diş macunu gibi ürünler bulunuyor.

BİM AKTÜEL KATALOĞU SAYFA 2

Aşurelik malzemelerin yer aldığı ikinci sayfada ise kesme kuru kayısı, kırık ceviz içi, antep karası, kavrulmuş fındık, çiğ badem içi, dolmalık fıstık, karanfil, aşure kasesi, alüminyum kase, kuru meyve karışımı, kuru üzüm, haşlanmış nohut ve fasulye, kuru incir, nar, aşurelik buğday, basmati pirinç, cevizli sucuk ve küp kesim kuru incir gibi ürünler bulunuyor.