Son Dakika

Bugün BİM aktüel 23 Şubat 2021 Salı kataloğu ürünleri satışta! Bu hafta BİM kataloğu aktüel ürünleri neler?

A A

23.02.2021 - 11:44 Son Güncelleme:

BİM aktüel ürünler kataloğu 23 Şubat 2021 Salı günü hangi ürünlerin satışa çıkacağını gösterdi. BİM kataloğu bu hafta 2 sayfa olarak yayınlanırken ilk sayfada kuruyemiş, ikinci sayfada ise temizlik ürünleri ağırlıkta yer aldı. İşte 23 Şubat 2021 BİM aktüel kataloğu ürünleri ve satışta olacak ürünlerin fiyat bilgileri…

Bugün BİM aktüel 23 Şubat 2021 Salı kataloğu ürünleri satışta! Bu hafta BİM kataloğu aktüel ürünleri neler?

Yeni haftada alışveriş tutkunlarının merakla bekledikleri BİM kataloğu belli oldu. Haftanın ilk kataloğu iki sayfa olarak yayınlanırken ilk sayfada kuruyemiş ve içecek ürünleri ağırlıkta yer aldı. İkinci sayfada ise temizlik ürünleri ihtiyacı bulunanların dikkatini çekecek ürünler yer aldı.

BİM AKTÜEL KATALOĞU ÜRÜNLERİ SAYFA 1

Aktüel ürünler kataloğunun ilk sayfasında 1 kg çay, ekonomik boy fındık kreması, ceviz içi, Siirt fıstığı, karışık kuruyemiş, turna yemişi, kuru erik, tuzlu karamelli bademli çikolata, Antep fıstıklı sütlü çikolata, frambuazlı turta, cips çeşitleri, bebek bisküvisi, çilekli ve kakaolu süt, gofret, filtre kahve ve çeşitli içecekler yer aldı.

BİM AKTÜEL ÜRÜNLER 23 ŞUBAT 2021 SAYFA 2

Aktüel kataloğun ikinci sayfasında ise bulaşık makinesi tableti, bebek bezi, sıvı çamaşır deterjanı, çamaşır suyu, sıvı bulaşık deterjanı, konsantre yumuşatıcı, leke çıkarıcı, peçete, bulaşık süngeri, sıvı sabun, pratik yüzey temizleyici sprey, ıslak havlu, sıvı Arap sabunu ve sprey limon kolonyası gibi ürünler bulunuyor.