BİM aktüel kataloğu 5 Haziran 2020 Cuma günü indirimli ürünler neler?

BİM aktüel kataloğu 5 Haziran 2020 Cuma günü indirimli ürünler neler?

5 Haziran 2020 Cuma günü satışa sunulacak BİM aktüel kataloğu ürünleri yayınlandı. 2 sayfa olarak yayınlanan katalogda elektrikli süpürge ve televizyon gibi ürünlerin yanı sıra mutfak eşyaları ağırlıkta oldu. İşte bu hafta BİM aktüel ürünler listesi içerisinde bulunan o ürünler…

Koronavirüs tedbirlerinde kısıtlamaların hafifletilmeye başlamasıyla birlikte aktüel kataloglarda haftada iki kez yayınlanmaya başladı. Salı ve Cuma günleri yayınlanan kataloglar içerisinde satışa sunulacak ürünlerin fiyat bilgileri de paylaşıldı. İşte haftanın ikinci aktüel ürünler kataloğunda dikkat çeken o ürünler…

BİM AKTÜEL 5 HAZİRAN SAYFA 1

Aktüel kataloğun ilk sayfasında bin 299 TL’den satışa sunulan ve 12 taksit imkanı bulunan televizyon dikkat çekerken yine 900 W’lık elektrikli süpürge için de 6 taksit seçeneği sunuldu. Otomatik sıvı sabunluk, çocuk valizi, pijama takımları ve çeşitli ebatlarda oyuncaklar da bu haftanın ürünlerinden oldu.

BİM AKTÜEL 5 HAZİRAN SAYFA 2

Mutfak eşyalarının ağırlıkta olduğu ikinci sayfada ise çelik tencere seti, tavalar, çatal, bıçak ve kaşık seti, 48 parça yemek takımı ve sunum şişeleri dikkat çekti.

Cuma gününden itibaren mağazalarda satışta olacak bu ürünlerin tamamı alıcılarını bekleyecek. Ürünler diğer aktüel ürünlerde olduğu gibi her mağazada sınırlı sayıda olacak.

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
 
LG
MD
SM
XS