Son Dakika

Bugün 23 Nisan 2021 BİM aktüel Cuma kataloğu satışta! Bu hafta BİM kataloğu Cuma ürünleri tam 4 sayfa!

A A

23.04.2021 - 09:05 Son Güncelleme:

23 Nisan BİM aktüel kataloğu 4 sayfa olarak alışveriş tutkunlarının beğenisine sunuldu. BİM mağazalarında yerini alacak ürünlerin paylaşıldığı listede çocuklar için de önemli ürünler bulunuyor. Peki, BİM aktüel 23 Nisan 2021 aktüel ürünler kataloğu içerisinde neler var?

Bugün 23 Nisan 2021 BİM aktüel Cuma kataloğu satışta! Bu hafta BİM kataloğu Cuma ürünleri tam 4 sayfa!

Her hafta iki kez yayınlanan BİM kataloğunda yeni haftanın ikinci ürünleri 23 Nisan 2021 Cuma günü satışa olacak. Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nda çocuklara özel ürünler de BİM mağazalarında olacak. İşte 4 sayfalık ürünlerin tamamı ve satışa sunulacakları fiyatlar…

BİM SALI KATALOĞU İÇİN TIKLAYINIZ…

BİM AKTÜEL 23 NİSAN 2021 SAYFA 1

Aktüel kataloğun ilk sayfasında ayaklı basketbol potası ve top seti, futbol kalesi ve top seti, figürlü dolgulu yastık, kaktüs bloklar, konuşan bebek, aksesuarlı taç seti, il evim oyuncağı, origami kitabı, sök tak araçlar, kot görünümlü tayt ve ışıklı spor ayakkabı gibi ürünler bulunuyor.

BİM AKTÜEL KATALOĞU SAYFA 2

Kataloğun ikinci sayfasında ise 43 inç full hd tv, ışıklı scooter, drone, tablet, akıllı bileklik, akıllı saat, taşınabilir şarj aleti, kablosuz çocuk kulaklığı, hızlı şarj ve data kablosu çeşitleri bulunuyor.

BİM AKTÜEL CUMA KATALOĞU SAYFA 3

Alışveriş tutkunlarının merakla beklediği kataloğun üçüncü sayfasında ise düdüklü tencere, tava çeşitleri, elektrikli süpürge, kase, çay takımı, midi fırın, klozet taburesi ve tek fiyat plastik ürünler yer alıyor.

BİM AKTÜEL ÜRÜNLER KATALOĞU SAYFA 4

Kataloğun dördüncü ve son sayfasında ise otomatik çadır, aksiyon kamerası, kamp sandalyesi, termos, kafa lambası, polar kamp battaniyesi, telsiz, çelik ip ve kancalı led aydınlatma gibi çeşitli ürünler bulunuyor.