Son Dakika

Bugün BİM aktüel kataloğu 16 Şubat 2021 Salı ürünleri neler? BİM kataloğu bu hafta 2 sayfa!

A A

16.02.2021 - 10:36 Son Güncelleme:

BİM aktüel ürünler kataloğu 2 sayfa olarak yayınlanırken 16 Şubat’ta satışa çıkacak ürünler de belli oldu. BİM kataloğu ürünleri bu hafta mağazalarda yer alacak aktüel ürünlerin kaç liradan satışa çıkacağını gösterdi. Peki, bu hafta BİM aktüel 16 Şubat 2021 Salı kataloğu ürünleri neler?

Bugün BİM aktüel kataloğu 16 Şubat 2021 Salı ürünleri neler? BİM kataloğu bu hafta 2 sayfa!

Alışveriş tutkunlarının her hafta Salı ve Cuma günleri merakla beklediği aktüel katalog ürünleri yayınlandı. Bu haftanın ilk kataloğunda yeni ürünlerin neler olduğu bilgisi paylaşılırken fiyatları da aktarıldı. İşte 2 sayfalık o ürünler ve fiyatlarına ilişkin bilgiler…

BİM AKTÜEL KATALOĞU SALI SAYFA 1

Aktüel ürünlerin ilk sayfasında dana fermente kangal sucuk, hindi füme, hindi baton salam, fıstıklı hindi salam, tereyağı, dana macar salam, tost peyniri, yarım yağlı süzme peynir, laktozsuz süt, yarım yağlı süt, labne ve proteinli laktozsuz süt gibi ürünler yer alıyor.

BİM AKTÜEL ÜRÜNLER 16 ŞUBAT 2021 SAYFA 2

Aktüel ürünler kataloğunun ikinci sayfasında ise ceviz, siyah havuç, narlı elma ve portakallı elma sirkelerinin yanı sıra dut pekmezi, ilikli kemik suyu, kelle paça çorbası, keçiboynuzu pekmezi, tahin pekmez karışımı, sarımsak turşusu, laktozsuz kakaolu süt, d vitaminli süt, bitkisel pastil, vitamin kapsül, ıhlamur, antioksidan içecek, zencefil, limon, bitki çayları, kış çayı, pulbiber, isot ve propolis yoğun bal gibi ürünler bulunuyor.