Son Dakika

31 Ekim Sayısal Loto sonuçları ve bilet sorgulama ne zaman, saat kaçta?

A A

31.10.2020 - 15:17 Son Güncelleme:

Milli Piyango Sayısal Loto sonuçları 31 Ekim 2020 çekilişinin ardından şans oyunu tutkunlarına duyurulacak. 75 milyon 169 bin liralık devasa ikramiyenin sahibinin aranacağı çekiliş canlı olarak izlenebilecek. Peki, Milli Piyango Çılgın Sayısal Loto çekilişi saat kaçta yapılacak?

31 Ekim Sayısal Loto sonuçları ve bilet sorgulama ne zaman, saat kaçta?

31 Ekim 2020 Çılgın Sayısal Loto sonuçları için geri sayım başladı. Devirli tutarların eklenmesiyle birlikte şans oyununda büyük ikramiye 75 milyon 169 bin liraya ulaştı.

ÇEKİLİŞ SAAT KAÇTA?

Merakla beklenen sonuçlar bugün noter huzurunda gerçekleştirilecek çekilişle belirlenecek. Çekilişse saat 21:45’te başlayacak ve Milli Piyango TV’den canlı izlenebilecek.

ÇILGIN SAYISAL LOTO 31 EKİM SONUÇLARI NEREDE OLACAK?

Çekilişin tamamlanmasının ardından ikramiye bilgileri “millipiyangoonline.com” adresinden kontrol edilebilecek. Yine aynı adres üzerinden bilet sorgulama da yapılabilecek.

ÇEKİLİŞ SONUCU SAYFASI İÇİN TIKLAYINIZ…

OYUNUN KURALLARI NELER?

Çılgın Sayısal Loto, 1’den 90’a kadar olan sayılar arasından 6 tanesini seçerek kolon oluşturmana dayalı bir oyun. Kolonlarında en az 2, en fazla ise 6 adet sayı bilirsen farklı miktarlarda ikramiye kazanabilirsin. Her çekilişte küre içerisindeki 90 numara içinden 6 numara + 1 numara (Joker) çekilir.