hourSON DAKİKA
left-arrowright-arrow
weather
İstanbul
down-arrowup-arrow

  Çılgın Sayısal Loto 4 Temmuz 2022 sonuçları canlı çekiliş sonrası millipiyangoonline.com sayfasında!

  Çılgın Sayısal Loto 4 Temmuz 2022 sonuçları canlı çekiliş sonrası millipiyangoonline.com sayfasında
  expand

  4 Temmuz 2022 Çılgın Sayısal Loto sonuçları millipiyangoonline.com sayfasında yer alacak. Haftanın ilk Sayısal Loto çekilişinde gözler talihli rakamlarda olacak. Peki, Çılgın Sayısal Loto 4 Temmuz 2022 sonuçları ve bilet sorgulama ne zaman, saat kaçta millipiyangooline.com adresinde olacak?

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  Talihli adayları 91 milyon lirayı aşan devasa ikramiye tutarına sahip şans oyununda kazandıran numaraları doğru tahmin etmeye çalışacaklar. Şans oyunu tutkunları çekilişi canlı olarak Milli Piyango TV’den izleyebilecekler. Ayrıca süperstar ve joker numaraları da kazançları katlayacak.

  4 TEMMUZ 2022 SAYISAL LOTO SONUÇLARI NE ZAMAN, SAAT KAÇTA?

  Sayısal çekilişi pazartesi günü gerçekleştirilecek. Saat 21:30’da başlayacak çekiliş Milli Piyango TV’den canlı olarak izlenecek. Bilet sorgulama işlemleri ise “millipiyangoonline.com” adresinde olacak. Yaklaşık 5-6 dakika sürecek çekiliş sonrasında tüm talihli rakamlar belirlenmiş olacak.

  SONUÇ SAYFASI İÇİN TIKLAYINIZ...

  Haftada üç kez çekilişi yapılan şans oyununda talihli adayları kolon başı 3 TL’lik ücret ödeyerek oyunu oynayabiliyorlar. Oyun Milli Piyango Online aracılığıyla, mobil uygulama üzerinden ve bayiler aracılığıyla oynanabilir.

  SÜPERSTAR NEDİR, NASIL OYNANIR?

  Süperstar oynamak için Çılgın Sayısal Loto’da en az 1 kolon oynamak şarttır; SüperStar yalnız başına oynanamaz. Çılgın Sayılsal Loto kuponu 3 TL iken ekleyeceğin 1 SüperStar numarası 1.5 TL’dir. Dolayısı ile 1 kolon Süperstar'lı Çılgın Sayısal Loto kuponu 4,5 TL’dir. Sadece Süperstar numarasını bildiğin durumda dahi ikramiye kazanırsın! Süperstar çekilişleri, haftanın 3 günü Çılgın Sayısal Loto çekiliş küresinden farklı 2. bir çekiliş küresi ile 90 top içerisinden 1 tane Süperstar numarası çekilerek yapılır.

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  Süperstar ne kadar ikramiye verir?

  Talihli adaylarının alacağı ikramiye tutarını artıran Süperstar'ın verdiği ikramiyeler ise şöyle;

  Çılgın Sayısal Loto 4 Temmuz 2022 sonuçları canlı çekiliş sonrası millipiyangoonline.com sayfasında

  Sıradaki Haberadv-arrow
  Sıradaki Haberadv-arrow