hourSON DAKİKA
left-arrowright-arrow
weather
İstanbul
down-arrowup-arrow

  Gürcan Karakaş'tan, T10F için dikkat çeken detay

  Gürcan Karakaştan, T10F için dikkat çeken detay
  expand

  Togg CEO'su Gürcan Karakaş, T10F için dikkat çeken makam aracı detayını paylaştı. Karakaş, "Yerden yüksek ama SUV olmayan aynı zamanda da sportif bir araç bizi bekliyor. Bu aracın makam aracı olarak da kullanılacağını düşünüyoruz." dedi.

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  Togg CEO'su Gürcan Karakaş, son modelleri olan T10F için çalışmaların tüm hızıyla sürdüğünü belirtti. Karakaş, "Yerden yüksek ama SUV olmayan aynı zamanda da sportif bir araç bizi bekliyor. Bu aracın makam aracı olarak da kullanılacağını düşünüyoruz. Farklı segmentlere hitap eden T10F ile TOGG'un rekabet gücü daha da artacak" değerlendirmesini yaptı.

  "KÜRESEL REKABET EDECEK BİR MARKAYIZ"

  CNBC-e'ye konuşan Karakaş, "Her mühendis böyle bir projede parmak izinin olmasını ister. Biz küresel olarak rekabet edecek bir markayız ama insan kaynağımızı küresel rekabete hazırlayacak vaktimiz de enerjimiz de yok. Dolayısıyla bize gelecek mühendislerin tecrübesini de yanında getirmesine dikkat ediyoruz ve öğrenme arzularına odaklanıyoruz" dedi.

  Merkez Bankası adımları sonrası kredi faizlerinin yüksek seviyelere çıkmasıyla otomotiv markaları satışlarında düşüşler başladı. Karakaş, bu noktada çeşitli kampanyalarla tüketici tarafındaki yerlerini güçlendirmeye çalıştıklarını vurguladı. Togg, 800 bin TL yüzde sıfır faiz seçeneğiyle kredi imkanı sunmuştu.

  Sıradaki Haberadv-arrow
  Sıradaki Haberadv-arrow