hourSON DAKİKA
left-arrowright-arrow
weather
İstanbul
down-arrowup-arrow

  Nöbetçi noter listesi 30 Kasım Cumartesi: Bugün hangi noterler açık?

  Nöbetçi noter listesi 30 Kasım Cumartesi: Bugün hangi noterler açık
  expand

  Nöbetçi noter listesi Türkiye Noterler Birliği sayfası üzerinden yayınlandı. Bilindiği üzere hafta sonları noterler kapalı oluyor. Ancak önceden belirlenen nöbetçi noterlerde hafta sonu da işlem yapılabiliyor. Peki, bugün hangi noterler nöbetçi? İşte, 30 Kasım nöbetçi noter sorgulama sayfası…

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  Bugün yani 30 Kasım Cumartesi günü noterlerde işlem yapmak isteyenler Türkiye Noterler Birliği tarafından yayınlanan nöbetçi noter listesini araştırıyor. Bilindiği üzere noterler hafta sonu kapalı oluyor. Ancak vekalet, alım satım ve tapu işlemleri için noterde işlem yapması gerekenler işlemlerini nöbetçi noterler aracılığıyla yürütebiliyorlar.

  NÖBETÇİ NOTERLER KAÇA KADAR AÇIK?

  Hafta sonu açık olan nöbetçi kurumlar 10:00-16:00 saatleri arasında çalışacaklar. Özellikle alım ve satımlarda sıklıkla ihtiyaç duyulan noterlerin nöbet usulü hafta sonu da çalışmasıyla birlikte bu kurumlarda işlem yapmak durumunda olan kişiler için büyük kolaylık sağlanmış oluyor. Hafta içi çeşitli nedenlerle noterlere gidemeyen kişiler nöbet sistemi sayesinde hafta sonu da noterlerde işlem gerçekleştirebiliyorlar.

  NÖBETÇİ NOTER LİSTESİ İÇİN TIKLAYINIZ…

  Öte yandan nöbetçi kurumların yer aldığı listede açık olan yerlerin telefon numaraları ve adres bilgileri de yer alıyor. Dileyen kullanıcı bu bilgilerden hareket ederek nöbetçi kuruma daha kolay ulaşabiliyor.

  Sıradaki Haberadv-arrow
  Sıradaki Haberadv-arrow