hourSON DAKİKA
left-arrowright-arrow
weather
İstanbul
down-arrowup-arrow

  Ekim ayının ilk çekilişi! On Numara 2 Ekim 2023 sonuçları belli oldu mu?

  Ekim ayının ilk çekilişi On Numara 2 Ekim 2023 sonuçları belli oldu mu
  expand

  On Numara’da her kolon için çekilişte çıkan numaralardan 10, 9, 8, 7, 6 numara doğru tahmin eden kişiler ikramiye kazanabiliyorlar. Aynı şekilde hiçbir numarayı tahmin edemeyen kişiler de ikramiye sahibi oluyorlar. Peki, On Numara’da çekilişler saat kaçta yapılıyor?

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  On Numara 2 Ekim 2023 sonuçları için geri sayım başladı. Şans oyunu tutkunları noter huzurunda tespit edilecek 22 numaranın arasından 10 tanesini doğru bilmeye çalışacaklar. İşte çekilişe dair tüm bilgiler..

  2 EKİM 2023 ON NUMARA SONUÇLARI VE BİLET SORGULAMA NE ZAMAN, SAAT KAÇTA?

  Heyecanla beklenen şans oyununda çekiliş saat 20:00’da başlayacak. Talihli adayları çekilişi Milli Piyango TV üzerinden canlı izleyebilecek.

  Yaklaşık 10 dakika sürecek olan çekilişin tamamlanmasının ardındansa bilet sorgulama işlemlerine geçilecek. Bilet sorgulama ise “millipiyangoonline.com” adresinde olacak.

  SONUÇ SAYFASI İÇİN TIKLAYINIZ…

  Bu oyunda şansını denemek isteyen kişiler en yakın bayi aracılığıyla On Numara oyununu oynayabilirler. İşaretlenen 10 numaradan 6 veya daha fazlası doğru bilinir, ya da kuponda hiçbir rakam doğru bilinemezse kupon ikramiye kazanır. İkramiye detayları ise çekiliş sonrasında talihli adaylarına duyurulacak.

   

  Sıradaki Haberadv-arrow
  Sıradaki Haberadv-arrow