hourSON DAKİKA
left-arrowright-arrow
weather
İstanbul
down-arrowup-arrow

  On Numara 28 Kasım 2022 çekiliş sonucu açıklandı mı? Gözler Milli Piyango Online'da!

  On Numara 28 Kasım 2022 çekiliş sonucu açıklandı mı Gözler Milli Piyango Onlineda
  expand

  On Numara’da ikramiyeler, doğru tahmin edilen sayıların miktarına ve çekilişte kaç kişinin bu sayıları doğru tahmin ettiğine bağlı olarak değişir. İkramiye tutarları her çekiliş sonrasında Milli Piyango tarafından duyurulur. Bu bilgiler ise millipiyangoonline.com üzerinden kolaylıkla öğrenilebilir.

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  On Numara 28 Kasım 2022 sonuçları için geri sayım başladı. Şans oyunu tutkunları noter huzurunda tespit edilecek 22 numaranın arasından 10 tanesini doğru bilmeye çalışacaklar. İşte çekilişe dair tüm bilgiler..

  28 KASIM 2022 ON NUMARA SONUÇLARI VE BİLET SORGULAMA NE ZAMAN, SAAT KAÇTA?

  Heyecanla beklenen şans oyununda çekiliş saat 20:00’da başlayacak. Talihli adayları çekilişi Milli Piyango TV üzerinden canlı izleyebilecek.

  Yaklaşık 10 dakika sürecek olan çekilişin tamamlanmasının ardındansa bilet sorgulama işlemlerine geçilecek. Bilet sorgulama ise “millipiyangoonline.com” adresinde olacak.

  SONUÇ SAYFASI İÇİN TIKLAYINIZ…

  Bu oyunda şansını denemek isteyen kişiler en yakın bayi aracılığıyla On Numara oyununu oynayabilirler. İşaretlenen 10 numaradan 6 veya daha fazlası doğru bilinir, ya da kuponda hiçbir rakam doğru bilinemezse kupon ikramiye kazanır.

  İkramiye detayları ise çekiliş sonrasında talihli adaylarına duyurulacak.

   

  Sıradaki Haberadv-arrow
  Sıradaki Haberadv-arrow