hourSON DAKİKA
left-arrowright-arrow
weather
İstanbul
down-arrowup-arrow

  Yılın son On Numara çekilişi 30 Aralık 2022'de! On Numara sonuçları neler olacak?

  Yılın son On Numara çekilişi 30 Aralık 2022de On Numara sonuçları neler olacak
  expand

  On Numara düşük maliyetli katılım ve yüksek ödül şansı nedeniyle oldukça popülerdir. Çekilişler haftada iki kez gerçekleşir. Oyuncuların şanslarına güvenerek büyük ödülü kazanma umuduyla katıldıkları bir şans oyununda çekilişler pazartesi ve Cuma günleri gerçekleştiriliyor.

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  On Numara 30 Aralık 2022 sonuçları için geri sayım başladı. Şans oyunu tutkunları noter huzurunda tespit edilecek 22 numaranın arasından 10 tanesini doğru bilmeye çalışacaklar. İşte çekilişe dair tüm bilgiler..

  30 ARALIK 2022 ON NUMARA SONUÇLARI VE BİLET SORGULAMA NE ZAMAN, SAAT KAÇTA?

  Heyecanla beklenen şans oyununda çekiliş saat 20:00’da başlayacak. Talihli adayları çekilişi Milli Piyango TV üzerinden canlı izleyebilecek.

  Yaklaşık 10 dakika sürecek olan çekilişin tamamlanmasının ardındansa bilet sorgulama işlemlerine geçilecek. Bilet sorgulama ise “millipiyangoonline.com” adresinde olacak.

  SONUÇ SAYFASI İÇİN TIKLAYINIZ…

  Bu oyunda şansını denemek isteyen kişiler en yakın bayi aracılığıyla On Numara oyununu oynayabilirler. İşaretlenen 10 numaradan 6 veya daha fazlası doğru bilinir, ya da kuponda hiçbir rakam doğru bilinemezse kupon ikramiye kazanır.

  İkramiye detayları ise çekiliş sonrasında talihli adaylarına duyurulacak.

   

  Sıradaki Haberadv-arrow
  Sıradaki Haberadv-arrow