hourSON DAKİKA
left-arrowright-arrow
weather
İstanbul
down-arrowup-arrow

  Şans Topu 6 Aralık 2023 sonuçları 5+1 çekilişi sonrası millipiyangoonline.com'da olacak

  Şans Topu 6 Aralık 2023 sonuçları 5+1 çekilişi sonrası millipiyangoonline.comda olacak
  expand

  6 Aralık 2023 Şans Topu sonuçları 5+1 çekilişi ile canlı yayında belirlenecek 227 bin liralık beklenen büyük ikramiye tutarının olduğu çekilişte talihli adayları şanslı numaraları bilmeye çalışacaklar. Peki, Şans Topu sonuçları ve bilet sorgulama ne zaman, saat kaçta millipiyangoonline.com adresinde yer alacak?

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  Şans Topu çekilişinde gözler çarşamba günü kazandıran sayılarda olacak. Talihli adayları Milli Piyango TV’den canlı izleyebilecekleri çekilişte 5+1 bilmeleri halinde büyük ikramiyenin sahibi olacaklar. İşte çekilişe dair bazı bilgiler…

  5+1 ŞANS TOPU SONUÇLARI VE BİLET SORGULAMA NE ZAMAN, SAAT KAÇTA?

  Çarşamba günü gerçekleştirilecek olan çekiliş saat 20:00'da yapılıyor. İkramiye detayları ise çekiliş sonrasında netleşiyor. Çekilişte 0+1, 1+1, 2+1, 3+1, 4+1, 5+1 bilenler ve 3, 4, 5 bilenler ikramiye almaya hak kazanacaklar. Çekiliş öncesinde beklenen büyük ikramiye tutarı ise 227 bin lira olarak duyuruldu. Şans Topu çekilişi 20:00'de Milli Piyango TV Youtube hesabından canlı yayınla gerçekleşiyor. 

  BİLET SORGULAMA İÇİN TIKLAYINIZ...

  ŞANS TOPU NASIL OYNANIR?

  Bir kolonun üst bölümünde 34, alt bölümünde 14 numara bulunmaktadır. 34 numara arasından 5, 14 numara arasından 1 tanesi işaretlenir. Bir veya birden fazla kolon oynanabilir. Talihli adayları kolon başı 5 TL’lik ücreti ödeyerek oyunu oynayabilirler.

  Sıradaki Haberadv-arrow
  Sıradaki Haberadv-arrow