Sonuçlar BELLİ OLDU! 11 Kasım Şans Topu sonuç sorgulama ekranı Milli Piyango Online'da!

Sonuçlar BELLİ OLDU! 11 Kasım Şans Topu sonuç sorgulama ekranı Milli Piyango Online'da!

Şans Topu sonuçları sorgulanıyor. 11 Kasım Şans Topu sonuç sorgulama ekranı millipiyangoonline.com web sitesinde yer aldı. Şans Topu sonuçları 11 Kasım akşamı yapılan çekilişle belli oldu. Sisal Şans tarafından düzenlenen Şans Topu çekilişi noter huzurunda gerçekleşti.Çekiliş Milli Piyango TV YouTube hesabından canlı yayınlandı. Zengin olmak isteyenlerin sabırsızlıkla beklediği Şans Topu çekilişi sonuçlarına göre ikramiye kazandıran numaralar millipiyangoonline.com'dan canlı çekilişle yayınlandı. Peki, bu akşamki Şans Topu çekilişinde hangi numaralar kazandırdı? İşte, 11 Kasım Şans Topu sonuç sorgulama ekranı!

Şans Topu çekilişi bu akşam 20:00'de Milli Piyango TV YouTube kanalından canlı çekilişle gerçekleşti. Her hafta çarşamba ve pazar günü düzenlenen Şans Topu oyununun bugünkü çekilişinde şanslı numaraları bilen çıkmadı. İşte Şans Topu sonuç sorgulama ekranı!

11 Kasım Şans Topu sonuçları

11 Kasım 2020 20:00
Şans Topu Çekiliş Sonuçları
Çekiliş no: 19

18-22-26-28-33 +1 

Şans Topu saat kaçta?

Merakla beklenen Şans Topu çekilişi 11 Kasım Çarşamba (bu akşam) saat 20:00’de yapılacak. Çekiliş Milli Piyango Online'ın sitesinden canlı olarak yayınlanacak. Şans Topu çekilişine dair tüm detaylar burada olacak. Sisal Şans ile kazandırmaya devam eden Şans Topu çekilişi için geri sayım başladı. Son olarak  8 Kasım’da çekilişi gerçekleşen Şans Topu’yu bilen olmamıştı.

Şans Topu oynamanın kuralları neler?

Şans topu Millipiyangoonline.com'da,.

Yenilenen Şans Topu'nun kuralları ise aşağıdaki gibi ;

Bir kolonun üst bölümünde 34, alt bölümünde 14 numara bulunmaktadır. 34 numara arasından 5, 14 numara arasından 1 tanesi işaretlenir.

Bir veya birden fazla kolon oynanabilir.

Tek kolon ücreti 2 TL’dir.

Tüm çekilişler canlı yayınlanıyor!

Şisal Şans’ın son teknolojiyi kullanarak oluşturulan teknik altyapı ile noter huzurunda gerçekleştirdiği çekilişler canlı olarak yayınlanmaya devam ediyor. Tüm çekiliş süreçleri “Dünya Piyango Birliği” (World Lottery Association) standart ve kurallarına uygun şekilde organize ediliyor ve en büyük öncelik şeffaflığa veriliyor.

Dünya Piyango Birliği sertifikalı, son teknoloji ürünü yeni çekiliş makineleriyle kurulmuş olan ve ŞANS MERKEZİ adı verilen çekiliş stüdyosunda düzenlenen çekilişler, www.millipiyangoonline.com sitesinden canlı olarak yayınlanıyor ve dileyen herkes çekilişe katılabiliyor.

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
LG
MD
SM
XS