hourSON DAKİKA
left-arrowright-arrow
weather
İstanbul
down-arrowup-arrow

  Süper Loto çekilişi gerçekleşti! 8 Nisan 2021 sonuçları ve bilet sorgulama ne zaman, saat kaçta olacak?

  Süper Loto çekilişi gerçekleşti 8 Nisan 2021 sonuçları ve bilet sorgulama ne zaman, saat kaçta olacak
  expand

  8 Nisan 2021 Süper Loto sonuçları 14 milyon 557 bin liralık devirli ikramiye tutarının bulunduğu şans oyununda talihli rakamları gösterecek. Milli Piyango TV’den canlı olarak izlenebilecek çekilişte 6 talihli numara belirlendi. Merakla beklenen Süper Loto çekilişi 21:30'da gerçekleşti. Peki, Süper Loto 8 Nisan 2021 sonuçları ve bilet sorgulama işlemleri ne zaman, saat kaçta olacak?

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  Haftanın ikinci Süper Loto çekilişi bugün gerçekleştiriliyor. 14 milyon 557 bin liralık devirli ikramiye tutarının sahibi olmak için yarışacak olan şans oyunu tutkunları büyük ikramiyenin isabet ettiği rakamları bilmeye çalışacak. İşte 8 Nisan 2021 çekilişi ile ilgili tüm detaylar…

  8 NİSAN 2012 SÜPER LOTO SONUÇLARI VE BİLET SORGULAMA NE ZAMAN, SAAT KAÇTA?

  Süper Loto çekilişi bugün saat 21:30’da gerçekleşti. Yaklaşık 5-6 dakika sürecek çekilişin tamamlanmasının ardından bilet sorgulama işlemleri “millipiyangoonline.com” adresinde olacak.

  SONUÇ SAYFASI İÇİN TIKLAYINIZ...

  Haftanın ikinci Süper Loto çekilişinde 2, 3, 4, 5 ve 6 bilenler ikramiye almaya hak kazanacaklar. Çekiliş sonrasında ise ikramiye detayları netleşmiş olacak.

  Çekilişe katılmak isteyen kişiler kolon başı 3 TL ödeyerek şans oyununu oynayabilirler. Oyunu oynamak için Milli Piyango bayileri, mobil uygulaması ve “millipiyangoonline.com” adresi kullanılabilir. 18 yaşından büyük herkes şans oyununa dilediği takdirde katılabilir.

  Sıradaki Haberadv-arrow
  Sıradaki Haberadv-arrow